Podle své rodiny měla Brittany Murphy před smrtí příznaky chřipky

- Téma autor: red

U americké herečky Brittany Murphyové, která v neděli náhle zemřela, se podle její rodiny v posledních dnech před smrtí projevovaly příznaky podobné chřipce. Uvedla to dnes agentura AP.

Dvaatřicetiletá Murphyová zkolabovala ve svém domě v Hollywood Hills. V bezvědomí ve sprše ji našla její matka, což by svědčilo o srdečním záchvatu, jak informovaly některé agentury.

Zástupce šéfa úřadu koronera Ed Winter prohlásil, že teprve dnešní pitva stanoví příčinu hereččiny smrti. Připustil, že chřipka mohla být případně faktorem, kter

Brittany Murphy

ý ke smrti přispěl. Winter dodal, že v domě Murphyové byly nalezeny lékařské předpisy. Úřady budou nyní kontaktovat jejího osobního lékaře, aby měli lepší obrázek o jejím chorobopisu.

Brittany Murphy patřila mezi nejvyhledávanější mladé herečky Hollywoodu. Hereckou kariéru zahájila v amerických televizních seriálech na počátku 90. let, ovšem upozornila na sebe až v roce 1995 vedlejší rolí v teenagerském hitu Clueless (Bezmocná), kde si zahrála po boku Alicie Silverstoneové. Po tomto úspěchu točila dva až tři filmy ročně; objevila se mimo jiné v oscarovém dramatu Narušení, thrilleru s Michaelem Douglasem Neříkej ani slovo nebo Ulice New Yorku. V roce 2005 si zahrála ve filmu režiséra Roberta Rodrigueze Sin City - město hříchu. Roku 2007 se provdala za scenáristu a režiséra Simona Monjacka.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.