Po smrti Brittany Murphy zemřel z podobných příčin také její manžel

23. 7. 2010 - 22:00 | Téma | red

Po smrti Brittany Murphy zemřel z podobných příčin také její manžel zdroj: tisková zpráva

Jen o několik měsíců přežil britský režisér Simon Monjack svou manželku, herečku Brittany Murphyovou. Příčina jeho smrti byla navíc stejná jako u jeho ženy. Podle koronera v Los Angeles to byl zápal plic a vážná anémie. Monjack zemřel v květnu, Murpyhová loni v prosinci.

"Zemřel stejně jako Brittany," řekl podle CNN koronerův poradce Ed Winter a dodal, že v jeho těle byly zjištěny některé léky na předpis, ale ne ve smrtelné dávce. Matka zesnulé herečky Sharon Murphyová vydala prohlášení, v němž vyjádřila naději, že předběžné výsledky vyšetřování "zastaví bezohledné narážky, že moje dcera a zeť nadužívali předepisované léky".

"Velmi se mi ulevilo, že byly zveřejněny předběžné výsledky Simonovy pitvy a média by mohla přestat se spekulacemi," řekla Murphyová. "Byla jsem si jistá, že stejně jako v případě mé dcery Brittany tady nešlo o žádné předávkování léky."

Na žádost Monjackovy rodiny bude před zveřejněním celkové pitevní zprávy proveden ještě jeden test. Zpráva by měla být podle Wintera hotova asi za dva týdny.

Devětatřicetiletý britský režisér Monjack byl nalezen mrtvý ve svém hollywoodském domě 23. května. Jeho žena Brittany Murphy, s níž byl ženatý tři roky, zemřela ve stejném domě pět měsíců před ním.

Příčinou smrti dvaatřicetileté herečky byla podle pitevní zprávy kombinace zápalu plic, anémie způsobená nedostatkem železa a otrava těla četnými léky. Léky nalezené v jejím těle byly legální a užívala je k léčení infekce dýchacích cest.

Brittany Murphy často hrála mladé dívky pohybující se na okraji společnosti a psychicky narušené ženy. Objevila se například v psychologickém dramatu Narušení (Girl Interrupted, spolu s Angelinou Jolie a Winonou Ryder), v komiksovém Sin City - město hříchu, romantické komedii Líbánky (Just Married, spolu s Ashtonem Kutcherem), v sociálním dramatu 8 Mile (s Eminemem) a ve snímku Neříkej ani slovo.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.
Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.