Po smrti Brittany Murphy zemřel z podobných příčin také její manžel

23. 7. 2010 - 22:00 | Téma | red

Po smrti Brittany Murphy zemřel z podobných příčin také její manžel zdroj: tisková zpráva

Jen o několik měsíců přežil britský režisér Simon Monjack svou manželku, herečku Brittany Murphyovou. Příčina jeho smrti byla navíc stejná jako u jeho ženy. Podle koronera v Los Angeles to byl zápal plic a vážná anémie. Monjack zemřel v květnu, Murpyhová loni v prosinci.

"Zemřel stejně jako Brittany," řekl podle CNN koronerův poradce Ed Winter a dodal, že v jeho těle byly zjištěny některé léky na předpis, ale ne ve smrtelné dávce. Matka zesnulé herečky Sharon Murphyová vydala prohlášení, v němž vyjádřila naději, že předběžné výsledky vyšetřování "zastaví bezohledné narážky, že moje dcera a zeť nadužívali předepisované léky".

"Velmi se mi ulevilo, že byly zveřejněny předběžné výsledky Simonovy pitvy a média by mohla přestat se spekulacemi," řekla Murphyová. "Byla jsem si jistá, že stejně jako v případě mé dcery Brittany tady nešlo o žádné předávkování léky."

Na žádost Monjackovy rodiny bude před zveřejněním celkové pitevní zprávy proveden ještě jeden test. Zpráva by měla být podle Wintera hotova asi za dva týdny.

Devětatřicetiletý britský režisér Monjack byl nalezen mrtvý ve svém hollywoodském domě 23. května. Jeho žena Brittany Murphy, s níž byl ženatý tři roky, zemřela ve stejném domě pět měsíců před ním.

Příčinou smrti dvaatřicetileté herečky byla podle pitevní zprávy kombinace zápalu plic, anémie způsobená nedostatkem železa a otrava těla četnými léky. Léky nalezené v jejím těle byly legální a užívala je k léčení infekce dýchacích cest.

Brittany Murphy často hrála mladé dívky pohybující se na okraji společnosti a psychicky narušené ženy. Objevila se například v psychologickém dramatu Narušení (Girl Interrupted, spolu s Angelinou Jolie a Winonou Ryder), v komiksovém Sin City - město hříchu, romantické komedii Líbánky (Just Married, spolu s Ashtonem Kutcherem), v sociálním dramatu 8 Mile (s Eminemem) a ve snímku Neříkej ani slovo.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

16. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Liam Neeson se akčních thrillerů nevzdává, ostatně proč taky. Je to žánr, ve kterém se na stará kolena našel.
Vesmír, magnety a vzkříšení Hana, taková je nová ukázka na Rychle a zběsile 9

Vesmír, magnety a vzkříšení Hana, taková je nová ukázka na Rychle a zběsile 9

15. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Další díl Rychle a zběsile měl být sice dávno za námi, ale z loňské premiéry kvůli covidu sešlo a filmu se tak dočkáme letos.
Armáda mrtvých: Bautistovi stojí v cestě ke 200 milionům dolarů horda zombíků

Armáda mrtvých: Bautistovi stojí v cestě ke 200 milionům dolarů horda zombíků

14. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Las Vegas je plné peněz i zombíků a Dave Bautista se s tím pokusí něco udělat.
Jednu ze záporných postav si v novém Shazam zahraje Lucy Liu

Jednu ze záporných postav si v novém Shazam zahraje Lucy Liu

13. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Do připravovaného pokračování komiksárny Shazam! se přidává Lucy Liu.