Po hádce s dcerou byl herec Alec Baldwin krátce hospitalizován

12. 2. 2010 - 17:00 | Téma | red

Po hádce s dcerou byl herec Alec Baldwin krátce hospitalizován zdroj: tisková zpráva

Na žádost své dcery Ireland byl včera krátce hospitalizován herec Alec Baldwin. Ta zavolala polici v obavách, že by si otec mohl ublížit. Baldwinův mluvčí celou situaci označil za nedorozumění.

Herec žijící na Manhattanu byl ráno odvezen do nemocnice, ze které byl dle policie asi po hodině propuštěn. Těsně po půlnoci totiž přijala newyorská policie volání na tísňovou linku 911, kde jim Baldwinova dcera sdělila, že se s otcem pohádala.

"Řekla, že otec říká takové věci, že se bojí, že si ublíží, že spolyká tablety nebo něco podobného," řekl tento činitel. Baldwinův mluvčí Mathew Hiltzik tvrdí, že Alec je v pořádku.  "Bylo to nedorozumění. Alec byl z nemocnice rychle propuštěn, je naprosto v pořádku a dnes je v práci," uvedl Hiltzik v prohlášení.

Rozpory v Baldwinově rodině nejsou nijak ojedinělé. Jeho bývalá manželka Kim Basinger si v roce 2007 najala bodyguarda, aby střežil jejich tehdy jedenáctiletou dceru před Baldwinem. K tomuto kroku se odhodlala poté, co Baldwin v telefonickém rozhovoru označil dceru za "nestydatého bezohledného čuníka". Poté, co nahrávka jeho rozhovoru pronikla prostřednictvím internetu na veřejnost se herec veřejně i v soukromí své dceři omluvil.

Baldwin a Basingerová se rozvedli v roce 2000, ale celá léta spolu bojovali o svěření Ireland do péče. Jednu dobu měl Baldwin i zákaz se s dcerou stýkat.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

23. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Tak tohle je paráda. Cruisovi je skoro šedesát, ale to, co předvádí v nové Mission Impossible, se jen tak nevidí.
Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

23. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Jason Momoa se nefláká a skáče z jednoho projektu do druhého. Vedle nového Aquamana totiž chystá i novou rodinnou akční komedii.
She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.