Penelope Cruz si možná zahraje v novém dilu Pirátů z Karibiku

13. 2. 2010 - 13:00 | Téma | red

Penelope Cruz si možná zahraje v novém dilu Pirátů z Karibiku zdroj: tisková zpráva

Podle serveru BBC s odvoláním na magazín The Hollywood Reporter si v novém dílu Pirátů z Karibiku, který by se měl na plátna kin dostat v květnu 2011, zahraje španělská herečka Penelope Cruz. Filmování čtvrtého dílu s podtitulem On Stranger Tides začne v létě na havajských ostrovech.

Režisér předchozích tří dílů Gore Verbinski minulý rok oznámil, že se na dalším pokračování Pirátů z Karibiku podílet nebude, pomyslné žezlo tak po něm převzal režisér Rob Marshall. Scénář pro nový film napsali Terry Rossio a Ted Elliot, producentem je Jerry Bruckheimer. Podle tvůrců se v roli kapitána Jacka Sparrowa znovu objeví Johnny Depp ale Keira Knightley (Elizabeth) s Orlando Bloomem (Will) si však nejspíš v novém díle nezahrají.

Zatím poslední třetí díl se promítal v roce 2007 a podobně jako předchozí dva se stal kasovním trhákem. Celá série vydělala více než 2,6 miliardy dolarů (přibližně 49,9 miliardy korun).

Pětatřicetiletá Cruzová se proslavila především ve filmech režiséra Pedra Almodóvara a po odchodu do Holywoodu také vztahem s hercem Tomem Cruisem. Za ztvárnění hlavní postavy ve filmu Volver byla jako první Španělka v historii nominována na Oscara za nejlepší ženský výkon. Prestižní sošky se nakonec dočkala v roce 2008, kdy porota ocenila její výkon ve vedlejší roli ve filmu Vicky Cristina Barcelona, který režíroval Woody Allen. Tento měsíc získala Cruzová svou třetí nominaci na filmového Oscara za vedlejší roli v Marshallově muzikálu Nine.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Nový seriál ze světa Star Wars natočí režisér Spider-Manů a zahraje si v něm Jude Law

Nový seriál ze světa Star Wars natočí režisér Spider-Manů a zahraje si v něm Jude Law

27. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Univerzum Star Wars se neustále rozšiřuje, byť aktuálně spíše skrze seriály než celovečerní filmy.
Bestie: Idris Elba vs obří lev v novém hororovém thrilleru

Bestie: Idris Elba vs obří lev v novém hororovém thrilleru

26. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Studio Universal chystá nové drama, respektive spíše částečně hororový thriller se spolehlivým Idisem Elbou v hlavní roli.
Pražský The Gray Man s Evansem a Goslingem představuje reálné tramvaje a digitální destrukci

Pražský The Gray Man s Evansem a Goslingem představuje reálné tramvaje a digitální destrukci

25. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Takhle Prahu už dlouho nikdo nezničil, a i když je ve filmu spousta skutečných věcí, destrukce vypadá snad až příliš digitálně.
Rudolfinum se otřese pod vesmírnými loděmi i dinosaury

Rudolfinum se otřese pod vesmírnými loděmi i dinosaury

24. 5. 2022 | Komerční sdělení / PR | Inzerce

Spock, dinosauři, Neo, Darth Vader a E. T. v Rudolfinu - to bude koncert Filmové filharmonie, na kterém zazní hudba ze sci-fi filmů jako Star Trek, Matrix, Jurský park, E. T. Mimozemšťan, Star Wars a mnoha dalších. Orchestr tak 4. června uzavře sezonu jedním z nejpopulárnějších koncertních témat, která má ve svém repertoáru.