Pátý Vetřelec si zaslouží, aby v něm hrála Sigourney Weaverová

26. 2. 2015 - 15:00 | Novinky | Vojtěch Karlík

Pátý Vetřelec si zaslouží, aby v něm hrála Sigourney Weaverová zdroj: tisková zpráva

Nedávno ohlášené přípravy na pátého Vetřelce, kterého by měl natočit režisér Neill Blomkamp, přinesly celou řadu otázek velké základny fanoušků. A ta nejdůležitější samozřejmě zní, zda se ve filmu objeví opět Sigourney Weaverová v roli Ellen Ripleyové.

Zatímco prvního Vetřelce Ridleyho Scotta a pokračování Vetřelci Jamese Camerona všichni považujeme za jedny z nejlepších sci-fi filmové historie, pak další dva díly provází pocity nepříjemné pachuti. V případě Fincherovy trojky už dávno víme, že výsledek mohl být jiný, kdyby jej nechalo filmové studio pracovat. Snímku s podtitulem Vzkříšení by však asi nepomohlo vůbec nic.

Sigourney Weaver a režisér Neill Blompkamp se zjevně nemohou dočkat, až po nevydařených dvou pokračováních vdechnou pětkou sérii nový život. A současně provedou něco, čemu se ve škole říká reparát.

zdroj: Archiv

Samotná herečka má Vetřelce hodně ráda a připouští, že postava Ellen Ripleyové by si opravdu zasloužila důstojné zakončení. Podle posledních informací by se slavná hvězda mohla v pětce objevit. Hledá se jen způsob, jak vdechnout její postavě smysluplný osud. Neill Blompkam má o pětku velký zájem a ač je to k nevíře, objevují se první velmi zamlžené náznaky toho, kam by se děj mohl ubírat.

Vzhledem k tomu, že trojka a čtyřka nevzbuzují žádné velké nadšení, objevila se docela zajímavá myšlenka. Pojďme se tvářit, že se to nestalo a poslední dva filmy série vymažme. Pátý díl by tak byl vlastně třetím regulérním pokračováním a současně i zmiňovaným reparátem.

Je to hodně přitažené za vlasy?

Nesmíme zapomenout ani Promethea. Ten by s pátým Vetřelcem neměl mít nic společného. Ridley Scott se rozhodl více pracovat na samotném univerzu a druhý díl je zatím ohlášen na rok 2016.

 

Zdroje: IMDB , Cïnemablend

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.
Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.