Paranormal Activity

- Téma autor: red

Nevysvětlitelné jevy vedou k šílenství a všudepřítomnému strachu.

Film Paranormal Activity vzbudil podstatně větší zájem, než jeho tvůrci původně očekávali. Z rozpočtem pouhých 11 tisíc dolarů se dostává do kin celého světa.

Katie (Katie Featherston) a Micah (Micah Sloat), mladý pár, který se právě přistěhoval do San Diega žije poklidným životem do doby, než Katie začne tvrdit, že s domem není něco v pořádku. Micah si myslí, že vše je pouze výplodem Katiiny fantazie, nevěří tomu, že Katie slyší nevysvětlitelné zvuky a už vůbec, že by se věci samy přemísťovaly z místa na místo.

Aby dokázal, že je vše v pořádku umístí do ložnice videokameru! To ale

neměl dělat, vyjde totiž na povrch, že něco nevysvětlitelného v domě opravdu je. Oba začínají zažívat každodenní útoky, které se den za dnem stupňují více a více a oba plní strachu na pokraji šílenství očekávají další bezesnou noc. Neví jaké další hruzy v noci zažijí a zda se vůbec dočkají dalšího rána.

Co se s domem děje? Co nepředstavitelné hrůzy způsobuje? Přežijí Katie a Micah?

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.