Oscar Isaac se představuje jako Moon Knight, nový superhrdina Marvelu

18. 1. 2022 - 10:00 | Novinky | Adam Homola

Oscar Isaac se představuje jako Moon Knight, nový superhrdina Marvelu zdroj: Foto: Marvel

První trailer na první letošní seriál Marvelu je tady.

Oscar Isaac je jeden z nejzajímavějších herců současnoti mimo jiné i proto, jaké projekty si vybírá. Vedle velice zajímavých hereckých výzev v menších projektech typu Scény z manželství nebo třeba The Card Counter se nebojí ani velkých rolí a ještě větších značek. Širší publikum ho tak může znát třeba ze Star Wars, Duny a ti všímavější třeba z výborného animovaného Spider-Mana.

Teď se Isaac pustí do komiksového světa zase trochu jinak, protože si zahraje superhrdinu jménem Moon Kinght. Respektive Marca Spectora, bývalého amerického marňáka s poruchou osobnosti, který se zaplete s egyptským bohem Měsíce Chonsu a stane se z něj Moon Knight.

Stejnojmenný seriál ale nebude klasickým supehrdinským projektem. Má jí totiž o jakýsi mix fantasy, akce a paranoidního thrilleru, což přiložený trailer jen podtrhuje. Hlavního záporáka si tu zahraje Ethan Hawke.

Moon Knight je součástí širšího univerza Marvelu a půjde tak o první marvelácký seriál letošního roku. Loni toho měl Marvel na Disney+ víc než dost: WandaVision, The Falcon and the Winter Soldier, Loki, What If a nakonec Hawkeye.

Letos se tak začne Moon Knightem, ale v záloze jsou další věci jako She-Hulk, Secret Invasion, Ms. Marvel, The Guardians of the Galaxy Holiday Special a další.

A co se filmů týče, měli bychom se dočkat titulů jako Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství, Thor: Love and Thunder a Black Panther: Wakanda Forever.

zdroj: Marvel Studios

Zdroje: Marvel Studios

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.
Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.