O Prattovu Válku zítřka má prý velký zájem Amazon

14. 1. 2021 - 10:35 | Novinky | Adam Homola

O Prattovu Válku zítřka má prý velký zájem Amazon zdroj: Paramount

Nový akční film Chrise Pratta, The Tomorrow War (Válka zítřka), měl jít do kin už v prosinci, ale nakonec skončí možná u Amazonu.

Podle zdrojů Deadline totiž Amazon nabízí studiům Paramount a Skydance za film 200 milionů dolarů. Tím by se The Tomorrow War logicky objevila exkluzivně na streamovací platformě Amazonu a nikde jinde. Podobně jako nedávné pokračování Borata, nebo nadcházející Cesta do Ameriky 2, která Amazon stála údajně o 75 milionů dolarů ménmé něž The Tomorrow War.

Prattova novinka je válečným filmem, kdy lidstvo zasáhla mimozemská invaze a my prohráváme. Vědci ale přijdou na způsob, jak dostat vojáky z minulosti do současnosti a děj filmu tak bude sledovat muže naverbovaného z minulosti, bojujícího válku v budoucnosti. Osud lidstva tak má v rukou člověk, který musí nejen pomoct porazit mimozemskou invazi, ale musí se i vypořádat s vlastní minulostí.

Hlavním hereckým tahounem filmu je samozřejmě Chris Pratt, ale má s sebou slušnou partu. V The Tomorrow War vedle něj totiž hrají i J.K. Simmons, Yvonne Strahovski, Betty Gilpin, Sam Richardson, Theo Von, Jasmine Matthews, Keith Powers, Mary Lynn Rajskub, Edwin Hodge, Mike Mitchell, Seychelle Gabriel, Alan Trong, Chibuikem Uche, Alexis Louder a další.

The Tomorrow War se měla v kinech objevit původně už v prosinci minulého roku, jenže přišla celosvětová pandemie koronaviru a s ní spojené omezení a na leckterých místech i regulérní zavření kin. Jestli uvidíme Válku zítřka i v kinech se teprve uvidí, nicméně zatím je skoro jisté, že film bude k mání exkluzivně na službě Amazon Prime Video.

Zdroje: Deadline

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.
Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.