Nový Tomb Raider bude v kinech v roce 2017

18. 9. 2015 - 15:15 | Novinky | Vojtěch Karlík

Nový Tomb Raider bude v kinech v roce 2017 zdroj: tisková zpráva

Dlouho diskutovaný restart filmového Tomb Raidera je na nejlepší cestě k tomu, aby se na něm konečně začalo pracovat. Podle všeho to vypadá, že se na něm bude podílet silná hollywoodská sestava, která má v Hollywoodu velmi dobrou pozici.

Tomb Raider s Angelinou Jolie byl ve své době trhákem a nelze se divit, že by se v kinech měl objevit další díl. Dlouho se spekulovalo, kdy se tak stane a v jednu chvíli se dokonce v amerických médiích objevila informace, že projekt byl ve vší tichosti zastaven. Všechno je naštěstí jinak.

zdroj: Archiv

Do kin by se měl nový (v pořadí třetí díl) dostat až v roce 2017, ale už nyní se objevily docela zajímavé informace naznačující, že na novince budou dělat hodně zajímavé postavy. Režie se ujme Kathryn Bigelow, která má za sebou celou řadu velmi úspěšných televizních projektů a především pak snímek Zero Dark Thirty, v němž odhalila pozadí atentátu na arcilotra Usámu. Scénář (prý právě začal psát) má na starosti Evan Dogherty, který stojí například za posledními Želvami Ninja.

Natáčet se má na jaře 2016 a zatím není potvrzena hlavní role. Spekuluje se, zda se v titulní roli objeví opět Angelina Jolie. Má však jít o restart série a víte sami, co to znamená.  Tobey Spiderman Maguire by mohl vyprávět.

Zdroje: Cïnemablend

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

23. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Tak tohle je paráda. Cruisovi je skoro šedesát, ale to, co předvádí v nové Mission Impossible, se jen tak nevidí.
Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

23. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Jason Momoa se nefláká a skáče z jednoho projektu do druhého. Vedle nového Aquamana totiž chystá i novou rodinnou akční komedii.
She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.