Nový Tomb Raider bude v kinech v roce 2017

18. 9. 2015 15:15 - Novinky | Autor: Vojtěch Karlík

Nový Tomb Raider bude v kinech v roce 2017 Zdroj: Archiv

Dlouho diskutovaný restart filmového Tomb Raidera je na nejlepší cestě k tomu, aby se na něm konečně začalo pracovat. Podle všeho to vypadá, že se na něm bude podílet silná hollywoodská sestava, která má v Hollywoodu velmi dobrou pozici.

Tomb Raider s Angelinou Jolie byl ve své době trhákem a nelze se divit, že by se v kinech měl objevit další díl. Dlouho se spekulovalo, kdy se tak stane a v jednu chvíli se dokonce v amerických médiích objevila informace, že projekt byl ve vší tichosti zastaven. Všechno je naštěstí jinak.

Do kin by se měl nový (v pořadí třetí díl) dostat až v roce 2017, ale už nyní se objevily docela zajímavé informace naznačující, že na novince budou dělat hodně zajímavé postavy. Režie se ujme Kathryn Bigelow, která má za sebou celou řadu velmi úspěšných televizních projektů a především pak snímek Zero Dark Thirty, v němž odhalila pozadí atentátu na arcilotra Usámu. Scénář (prý právě začal psát) má na starosti Evan Dogherty, který stojí například za posledními Želvami Ninja.

Natáčet se má na jaře 2016 a zatím není potvrzena hlavní role. Spekuluje se, zda se v titulní roli objeví opět Angelina Jolie. Má však jít o restart série a víte sami, co to znamená.  Tobey Spiderman Maguire by mohl vyprávět.

Zdroje: Cïnemablend

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

24. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Captain Marvel loni nikomu zrak nevytřel, díru do světa neudělal a stejně utržil víc jak miliardu dolarů jen z kin. První ženský film od Marvelu dostane již brzy pokračování a horší to snad nebude.
Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

23. 1. 2020 | Recenze | Matěj Svoboda

Režisér Taika Waititi si už stihl vydobýt ve filmovém světě zajímavé postavení. Originální a vizuálně hodně nápaditý režisér si nejdřív točil na Novém Zélandu svoje malé, trošku divné, ale hodně zábavné filmy, pak ovšem dostal nabídku na třetího Thora.
Recenze: Dolittle – Robert Downey Jr. a spousta zvířátek

Recenze: Dolittle – Robert Downey Jr. a spousta zvířátek

22. 1. 2020 | Recenze | Matěj Svoboda

Robert Downey Jr. to vloni zabalil jako Iron Man, a i když se šeptá, že jeho Tonyho Starka možná uvidíme v Black Widow, comicsové brnění už prakticky pověsil na hřebík.
Spravedlnost podle Spensera je dalším a jiným akčňákem od Berga a Wahlberga

Spravedlnost podle Spensera je dalším a jiným akčňákem od Berga a Wahlberga

21. 1. 2020 | Trailery | Adam Homola

Netflix ulovil další zajímavou tvůrčí dvojici a výsledek uvidíme už brzy. Peter Berg a Mark Wahlberg spolu rozhodně netočí poprvé, jenže zatímco jejich předchozí filmy byly spíše vážnější, Spravedlnost podle Spensera vypadá poněkud odlehčeně.