Nový titul Kate Middleton: Vévodkyně se stala královnou britského stylu

2. 11. 2011 - 14:10 | Téma | Danica Klein

Nový titul Kate Middleton: Vévodkyně se stala královnou britského stylu Placeholder zdroj: tisková zpráva

Přidat mezi oblíbené zdroje na Googlu

Manželka britského prince Williama Catherine je podle módního časopisu Harper's Bazaar nejlépe oblékanou Britkou za rok 2011. List vysoce hodnotil vývoj stylu vévodkyně z Cambridge, který podle poroty v čele s redaktorkou Lucy Yeomansovou "všechny uchvátil".

Od královské svatby v dubnu, na které módní znalci ocenili svatební róbu tehdy ještě Cate Middletonové z britského módního salónu Sarah Burtonové, vévodkyně prokázala rostoucí vliv v oblasti módy. Mnoho módních kousků, které vzala na sebe, se vzápětí stalo na trhu nedostatkovým zbožím. Catherine také pravidelně obléká modely předních britských návrhářů jako jsou Erdem, Alice Temperleyová nebo Amanda Wakeleyová.

Pod skoro stejným drobnohledem jako manželka druhého prince v pořadí na britský trůn je také její mladší sestra Pippa Middletonová. Do dvacítky nejlépe oblékaných žen Británie podle časopisu Harper's Bazaar se ale letos nedostala.

Na druhém místě módního žebříčku skončila zpěvačka Florence Welchová a na třetím herečka Andrea Riseboroughová. Třináctou příčku obsadila manželka premiéra Davida Camerona Samantha, která je podle porotců velkým vzorem v oblasti módy. Uznání se dostalo také herečce Emmě Watsonové. Ta je podle porotců novou Miou Farrowovou a svou zatím nejznámější filmovou roli, čarodějnici Hermionu z příběhů o Harrym Potterovi, prý nechala daleko za sebou.

Zdroje: ČTK

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Dospěje druhá řada Ahsoky k adaptování slavní knižní trilogie z Hvězdných válek?

Dospěje druhá řada Ahsoky k adaptování slavní knižní trilogie z Hvězdných válek?

10. 7. 2026 | Novinky | Bára Šeptalová

Jeden nenápadný výraz v traileru seriálu Ahsoka vyvolal ve fanouškovské obci bouři, která přesahuje pouhé nadšení z nové upoutávky, a kdo zná Star Wars mimo filmové plátno, tuší proč.
Seriál Urgent ovládl nominace na ceny Emmy. HBO díky němu poprvé po letech překonalo Netflix

Seriál Urgent ovládl nominace na ceny Emmy. HBO díky němu poprvé po letech překonalo Netflix

9. 7. 2026 | Novinky | Tamara Černá

Lékařské drama Urgent se stalo největším vítězem letošních nominací na ceny Emmy. Seriál získal celkem 25 nominací, nejvíce ze všech televizních pořadů, a výrazně přispěl k tomu, že se HBO Max letos stalo platformou s nejvyšším počtem nominací.
Ali G se vrací, o jeho natáčení ale nikdo nevěděl. Co přinese Cohen tentokrát?

Ali G se vrací, o jeho natáčení ale nikdo nevěděl. Co přinese Cohen tentokrát?

9. 7. 2026 | Novinky | Tereza Marešová

Po čtyřiadvaceti letech se Ali G možná vrací, a Sacha Baron Cohen to celou dobu tajil před zraky celého průmyslu.
Adaptace kultovních sci-fi Mistborn a Archiv Bouřné záře vzniká na Applu s autorem u kormidla

Adaptace kultovních sci-fi Mistborn a Archiv Bouřné záře vzniká na Applu s autorem u kormidla

8. 7. 2026 | Novinky | Tereza Marešová

Brandon Sanderson, autor s padesáti miliony prodaných knih, si vymohl u Applu něco, co se Georgi R. R. Martinovi ani J. K. Rowlingové nepodařilo, a právě v tom spočívá klíč k tomu, proč tahle adaptace může dopadnout jinak než většina předchozích fantasy přepisů.