Nový Conan se Schwarzeneggerem se začne natáčet na podzim

15. 3. 2015 - 10:00 | Novinky | Vojtěch Karlík

Nový Conan se Schwarzeneggerem se začne natáčet na podzim zdroj: tisková zpráva

Arnold Schwarzenegger jde od skončení své politické kariéry z role do role. Poté, co potvrdil svůj návrat do série Terminator a natočil i několik opravdu slabších béčkových filmů, oznámil probuzení další legendy. Arnie se podle všeho vrátí na plátna i kin jako Conan.

The Legend of Conan má být dlouho očekávané pokračování původního fantasy dobrodružství z počátku osmdesátých let. Arnold Schwarzenegger má zahájit natáčení v okamžiku, kdy dokončí propagační turné k filmu Terminator Genisys. Podle zpráv z Hollywoodu je studio Universal z první verze scénáře nadšeno a těší se na spolupráci s hollywoodskou legendou. Druhá verze má producentům dorazit v brzké době. Natáčení by navíc mělo začít už na podzim v kinech se oživená klasika objeví již v listopadu v roce 2016. To je jistě hodně silný předpoklad, ale v dnešní době, kdy se vše dodělá pěkně na počítačích, to není nemožné.

zdroj: Archiv

Arnie bude kromě nového Terminatora ještě k vidění zombie dramatu Maggie, který se v kinech objeví začátkem května. Zvěsti o novém Conanovi jistě potěší fanoušky původní série, ale také je mohou značně zneklidnět. Kvalita filmů tohoto velikána osmdesátých let už zdaleka není tak dobrá. Stačí se podívat třeba na jeho akční snímek Sabotage, v němž hraje zkorumpovaného poldu.

Zdroje: Cïnemablend

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

23. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Tak tohle je paráda. Cruisovi je skoro šedesát, ale to, co předvádí v nové Mission Impossible, se jen tak nevidí.
Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

23. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Jason Momoa se nefláká a skáče z jednoho projektu do druhého. Vedle nového Aquamana totiž chystá i novou rodinnou akční komedii.
She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.