Nový Conan se Schwarzeneggerem se začne natáčet na podzim

15. 3. 2015 10:00 - Novinky | Autor: Vojtěch Karlík

Nový Conan se Schwarzeneggerem se začne natáčet na podzim Zdroj: Archiv

Arnold Schwarzenegger jde od skončení své politické kariéry z role do role. Poté, co potvrdil svůj návrat do série Terminator a natočil i několik opravdu slabších béčkových filmů, oznámil probuzení další legendy. Arnie se podle všeho vrátí na plátna i kin jako Conan.

The Legend of Conan má být dlouho očekávané pokračování původního fantasy dobrodružství z počátku osmdesátých let. Arnold Schwarzenegger má zahájit natáčení v okamžiku, kdy dokončí propagační turné k filmu Terminator Genisys. Podle zpráv z Hollywoodu je studio Universal z první verze scénáře nadšeno a těší se na spolupráci s hollywoodskou legendou. Druhá verze má producentům dorazit v brzké době. Natáčení by navíc mělo začít už na podzim v kinech se oživená klasika objeví již v listopadu v roce 2016. To je jistě hodně silný předpoklad, ale v dnešní době, kdy se vše dodělá pěkně na počítačích, to není nemožné.

Arnie bude kromě nového Terminatora ještě k vidění zombie dramatu Maggie, který se v kinech objeví začátkem května. Zvěsti o novém Conanovi jistě potěší fanoušky původní série, ale také je mohou značně zneklidnět. Kvalita filmů tohoto velikána osmdesátých let už zdaleka není tak dobrá. Stačí se podívat třeba na jeho akční snímek Sabotage, v němž hraje zkorumpovaného poldu.

Zdroje: Cïnemablend

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Česká republika – země stvořená pro válečné filmy

Česká republika – země stvořená pro válečné filmy

28. 1. 2020 | Téma | Matěj Svoboda

Válečné komediální drama Králíček Jojo se hodně povedlo, a dokonce bude bojovat o Oscary. A jak asi víte, příběh malého německého kluka, který se spolu s imaginárním Adolfem Hitlerem snaží nějak zvládnout nástrahy dětství, druhou světovou válku i střet s realitou, se točil v České republice. Filmaři se podívali nejen do Prahy, ale třeba i do Žatce a do Úštěku. A nejde zdaleka o první válečný film, který se v Česku točil. Jaké byly ty další?
Sony už poněkolikáté odkládá Uncharted a pořád nemá režiséra

Sony už poněkolikáté odkládá Uncharted a pořád nemá režiséra

27. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Sony pořád žije v domnění, že by se Uncharted mohlo začít natáčet v dohledné době a že se té premiéry třeba i jednou dožijeme.
Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

24. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Captain Marvel loni nikomu zrak nevytřel, díru do světa neudělal a stejně utržil víc jak miliardu dolarů jen z kin. První ženský film od Marvelu dostane již brzy pokračování a horší to snad nebude.
Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

23. 1. 2020 | Recenze | Matěj Svoboda

Režisér Taika Waititi si už stihl vydobýt ve filmovém světě zajímavé postavení. Originální a vizuálně hodně nápaditý režisér si nejdřív točil na Novém Zélandu svoje malé, trošku divné, ale hodně zábavné filmy, pak ovšem dostal nabídku na třetího Thora.