Nového Bonda opět oblékne od hlavy až k patě Tom Ford

6. 11. 2011 13:02 - Téma | Autor: red

Nového Bonda opět oblékne od hlavy až k patě Tom Ford

Americký návrhář a zároveň režisér kritiky ceněného filmu Single Man Tom Ford se znovu postará o oblečení Daniela Craiga ve 23. pokračování filmu o agentovi Jamesovi Bondovi. Podle agentury Reuters pro agenta Jejího Veličenstva připraví vše od smokingu po sluneční brýle.

Tom Ford, který vlastí oděvní značku stejného jména, byl hlavním kostymérem již ve všech filmech, kde v roli Jamese Bonda vystupoval Daniel Craig, tedy v Casinu Royal i v Quantum of Solace.

"James Bond vystihuje svou zálibou v eleganci, stylu a lásce pro luxus muže, kteří volí značku Tom Ford," uvedla Fordova firma v prohlášení pro média.

V době, kdy se na plátně místo Craiga proháněli Sean Connery, George Lazenby, Roger Moore, Timothy Dalton či Pierce Brosnan, oblečení hlavního hrdiny filmu navrhovala mimo jiné italská značka Brioni či britští krejčí z proslulé ulice Saville Row.

Daniel Craig, Gemma Arterton

Padesátiletý Ford v minulosti pracoval pro italskou značku Gucci či pro francouzskou Yves Saint Laurent. V roce 2009 si od módy na chvíli odpočinul, když režíroval film Single Man v hlavní roli s Colinem Firthem a Julianne Moorovou, který mu nakonec vynesl i nominaci na Oscara.

Nové dobrodružství Jamese Bonda s názvem "Skyfall" by se mělo v kinech objevit 26. října 2012.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Znáte ty nejlepší parodie Star Wars?

Znáte ty nejlepší parodie Star Wars?

13. 12. 2019 | Téma | Matěj Svoboda

Harry Potter? Avengers? Bondovky? Ani náhodou, největší filmový fenomén všech dob jsou Star Wars.
Akira nedorazí za dva roky

Akira nedorazí za dva roky

12. 12. 2019 | Novinky | Adam Homola

Studio Warner Bros. nás moc nepotěšilo a zároveň mám udělalo radost. Nejdřív ale ta horší zpráva, která je už částečně obsažená v titulku. Akira jen tak nebude.
Guillermo del Toro se nás v dubnu pokusí vyděsit hororem Antlers

Guillermo del Toro se nás v dubnu pokusí vyděsit hororem Antlers

11. 12. 2019 | Trailery | Adam Homola

Guillermo del Toro se vrací, byť tentokrát z pozice producenta. O režii slibně vypadajícího hororu Antlers se postaral Scott Cooper a vypadá to, že si ho del Toro hezky pohlídal.
Finální ukázka na novou bayovinu 6 Underground je tady

Finální ukázka na novou bayovinu 6 Underground je tady

10. 12. 2019 | Trailery | Adam Homola

Netflix má hodně zajímavý konec roku. Na jedné straně bojuje s cenově levnou a obsahově bohatou nabídkou konkurenčního Disney+ (u nás snad příští rok), zatímco na druhé straně tahá z rukávu jednu pecku za druhou.