Nohy tanečnic nejsou sexy, míní Aguilera po natočení snímku Varieté

- Téma autor: red

Zpěvačka Christina Aguilera přišla při natáčení svého filmu Varieté na to, že nohy tanečnice vlastně nejsou vůbec sexy. Tančení je velká dřina a několikahodinový každodenní trénink na nich zanechává nepěkné stopy

Film vypráví příběh dívky z malého města, která se snaží dobýt velký svět. Role, kterou chtěla nejprve odmítnout, byl pro Aguileru určitou výzvou. Ačkoli je zvyklá při svých vystoupeních tančit, považuje se především za zpěvačku.

"Měla jsem obavy z toho, že tam budu se skutečnými, profesionálními tanečníky," řekla před premiérou filmu v Tokiu Aguilera, která má na svém kontě již čtyři ceny Grammy. "Je to ve skutečnosti těžší, než to vypadá," dodala.

Nejméně sexy je dle Aguilery pohled na nohy tanečnice, jež jsou po 17 nebo 18 hodinách tréninku plné mozolů a modřin.

Varieté, Christina Aguilera

Ve filmu hraje také čtyřiašedesátiletá zpěvačka Cher, pro niž je to první velká role v celovečerním filmu od snímku Čaj s Mussolinim z roku 1999, a Kristen Bell, bývalá hvězda televizního seriálu Veronica Mars.

Aguileru, že má pro roli v sobě dost hereckého i pěveckého potenciálu. Nakonec se s rolí velmi rychle vyrovnala.

"Christina má mimořádně přirozené herecké schopnosti," řekl režisér. "Má ještě velkou kapacitu. Viděl jsem ji při práci každý den. Věřil jsem, že to může dělat."

Zdroje: ČTK

Osobnosti a filmy v článku

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.