Nikdo tě nezachrání se pokusí zpracovat mimozemskou invazi v komorním duchu

12. 9. 2023 - 15:41 | Trailery | Adam Homola

Nikdo tě nezachrání se pokusí zpracovat mimozemskou invazi v komorním duchu zdroj: Foto: 20th Century Studios

Kaitlyn Dever, kterou jsme dříve viděli ve filmu Rosaline, se v připravovaném hororovém thrilleru Nikdo tě nezachrání postaví hrozivým mimozemským bytostem.

Film v režii Briana Duffielda se zabývá tématem mimozemské invaze, která se prolíná s invazí do domácností, a zkoumá stále přetrvávající fascinaci lidstva mimozemským životem.

Příběh se točí kolem Brynn, mladé ženy samotářky, která se ocitne v nervy drásající situaci, když se její dům stane místem, kde dojde k mimozemské invazi. Postava Brynn, kterou hraje Dever, musí využít svou skrytou odvahu a vynalézavost v boji proti těmto záhadným mimozemským entitám.

Brian Duffield ve svém prohlášení objasnil tematické podtexty filmu: „Myslím, že je v nás hluboce zakořeněný pocit, že každý film o mimozemské invazi by se mohl ukázat jako pravdivý, protože v našem každodenním životě zůstávají takovou neznámou.“

„Vzhledem k tomu, že se náš svět stále více vymyká kontrole, možná v nás dokonce dřímá touha, že tam venku je něco chytřejšího, než jsme my, co nám může pomoci vrátit se na rozumnější cestu. Mimozemšťané ve filmu Nikdo tě nezachrání jsou lidem nadřazeni ve všech ohledech, což Brynn a její překvapivý odpor poněkud mate,“ prozradil v oficiálním prohlášení Duffield, jak reportuje Empire.

Premiéra Nikdo tě nezachrání bude na Disney+ už 22. září.

zdroj: 20th Century Studios

Zdroje: Hulu

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Populární Trol Netflixu se dočká pokračování

Populární Trol Netflixu se dočká pokračování

22. 9. 2023 | Novinky | Adam Homola

Netflix dal zelenou pokračování loňské senzace Trol, která je v současnosti rekordmanem v počtu zhlédnutí neanglického filmu na této platformě - za prvních 91 dní nasbírala 103 milionů zhlédnutí.
Percy Jackson si dá na Disney+ reparát už v prosinci

Percy Jackson si dá na Disney+ reparát už v prosinci

22. 9. 2023 | Trailery | Adam Homola

Rick Riordan se pokusí nabídnout věrnější adaptaci svých knih o Percym Jacksonovi v připravovaném seriálu Percy Jackson a Olympané, který vyjde 20. prosince.
Nicolas Cage chystá další divný nezávislý film, podívejte se na trailer

Nicolas Cage chystá další divný nezávislý film, podívejte se na trailer

21. 9. 2023 | Trailery | Adam Homola

Nicolas Cage se pustil do nezávislé kinematografie a v připravovaném komediálním dramatu společnosti A24 Dream Scenario si zkusí zase něco nového.
Loki dorazí dřív, Tom Hiddleston vás ještě mezitím zve za kulisy

Loki dorazí dřív, Tom Hiddleston vás ještě mezitím zve za kulisy

21. 9. 2023 | Trailery | Adam Homola

Disney+ a Marvel posunuly datum premiéry očekávané druhé série seriálu Loki na čtvrtek 5. října, což je posun oproti původně plánovanému začátku 6. října.