Netflix si dá v chystaném Heart of Stone špionský reparát

30. 9. 2022 - 10:05 | Trailery | Adam Homola

Netflix si dá v chystaném Heart of Stone špionský reparát zdroj: Elle Magazine

Akční špionážní thriller, který místy připomíná Mission: Impossible, Bonda či Bourney, ale pokouší se mít i vlastní tvář. Takhle se zatím rýsuje nový Heart of Stone.

Sama Gal Gadot, hvězda filmu, popisuje svoji novinku jako surový thriller, tak uvidíme, jak si Heart of Stone povede v porovnání s výše zmíněnými stálicemi. Trailer tu zatím nemáme, ale můžete se podívat alespoň na pár prvních záběry z natáčení.

Netflix to s žánrem špiónských thrillerů myslí očividně vážně, jen se mu to pořád ne a ne podařit. Red Notice bylo sice komediální, ale taky se o tenhle žánr přiznaně otíralo a dopadlo neslavně. Bohužel se moc nepodařil ani relativně nedávný The Gray Man, který byl už podstatně vážnější a který mohl být pro tuzemského diváka atraktivní i díky zajímavě použitým pražským ulicím. Bohužel, opět trefa vedle.

Snad se tedy Heart of Stone podaří výrazně líp. Bohužel to film ale nebude mít jednoduché – ano, Gadot může překvapit, nicméně film bude stát především na ní a už dlouhodobě víme, že o žádné herecké eso vážně nejde. Snad to tedy zachrání alespoň zajímavá akce, dobře napsaná zápletka, nebo precizní režie.

Ve filmu hrají Gal Gadot, Jamie Dornan, Alia Bhatt, Sophie Okonedo, Archie Madekwe, Matthias Schweighöfer, Jing Lusi, Paul Ready, Billy Clements, Jon Kortajarena, Andy M Milligan, Jónas Alfreð Birkisson, Gunnar Bersi Björnsson a další.

Režírování měl na starosti Tom Harper, který měl na svědomí třeba filmy jako The Aeronauts, Wild Rose a seriály Misfits, Gangy z Birminghamu, War & Peace a další.

Heart of Stone uvidíme exkluzivně na Netflixu někdy v příštím roce.

zdroj: Netflix

Zdroje: Netflix

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Nový trailer na Ant-Man a Wasp: Quantumania připomíná zásadní momenty Ant-Mana

Nový trailer na Ant-Man a Wasp: Quantumania připomíná zásadní momenty Ant-Mana

5. 12. 2022 | Trailery | Adam Homola

V kinech teď sice pořád ještě jede Black Panther: Wakanda nechť žije, ale za rohem je už připravená další marvelovka.
Na co koukat v prosinci: Druhý Avatar, naštvaný Santa a návrat Benoita Blanca

Na co koukat v prosinci: Druhý Avatar, naštvaný Santa a návrat Benoita Blanca

2. 12. 2022 | Téma | Matěj Svoboda

Konec roku bude v kinech velkolepý, vrací se totiž James Cameron se svým Avatarem. A nuda nebude ani na streamu, je libo pokračování detektivky Na nože?
První trailer na pátého Indiana Jonese je tady

První trailer na pátého Indiana Jonese je tady

2. 12. 2022 | Trailery | Adam Homola

Tak a je to tady! Po letech čekání a nespočtu odkladů je pátý Indy konečně natočený a my se můžeme pokochat první ukázkou.
Medvěd na koksu bude jedním z těch filmů, které často nevznikají

Medvěd na koksu bude jedním z těch filmů, které často nevznikají

1. 12. 2022 | Trailery | Adam Homola

Pokud se váš film jmenuje Medvěd na koksu (v originále Cocaine Bear), budí jistá očekávání. A novinka Elizabeth Bank svému názvu skutečně dostává.