Netflix natočí Gears of War

15. 11. 2022 - 15:30 | Novinky | Matěj Svoboda

Netflix natočí Gears of War zdroj: Foto: Epic Games

Akční herní fenomén se snad konečně dočká filmové verze. A o hlavní roli si řekl snad ten nejvhodnější hollywoodský drsňák. 

Filmy a seriály podle počítačových her obvykle nedopadají příliš dobře, to ale neznamená, že to s nimi Hollywood nebude dál zkoušet. Už začátkem příštího roku uvidíme minisérii podle slavného The Last of Us a Netflix nedávno oznámil, že se dočkáme i adaptace kultovního Bioshocku. Toho se ujme Francis Lawrence, tvůrce filmů jako Constantine nebo Já, legenda. Jenže na Netflixu se toho chystá víc.

Streamovací gigant chce zadaptovat herní sérii Gears of War, v níž lidstvo bojuje proti v podzemí žijícím monstrům a hodně se u toho střílí. Osud lidí má nakonec v rukou drsňák Marcus Fenix, jenž se se svou jednotkou vydává na sebevražednou misi a pokusí se nepříteli zasadit úder, který by mohl změnit poměr sil ve válce.

Netflix sice ještě nemá ani scenáristů nebo režiséra, ale má ambice. Natáčet chce co nejdříve a na film by rád navázal animovaným seriálem. Oficiálně se ještě nezačalo obsazovat, avšak Dave Bautista, bývalý wrestler, hvězda Strážců Galaxie a velký fanda Gears of War celkem jasně naznačil, že by se hlavní role rád ujal. Na svém twitteru připomněl video z kampaně na pátý herní díl a ukázal, že by byla asi zbytečná práce hledat kohokoliv jiného.

Zdroje: The Hollywood Reporter , Twitter Dave Bautista

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Nový trailer na Ant-Man a Wasp: Quantumania připomíná zásadní momenty Ant-Mana

Nový trailer na Ant-Man a Wasp: Quantumania připomíná zásadní momenty Ant-Mana

5. 12. 2022 | Trailery | Adam Homola

V kinech teď sice pořád ještě jede Black Panther: Wakanda nechť žije, ale za rohem je už připravená další marvelovka.
Na co koukat v prosinci: Druhý Avatar, naštvaný Santa a návrat Benoita Blanca

Na co koukat v prosinci: Druhý Avatar, naštvaný Santa a návrat Benoita Blanca

2. 12. 2022 | Téma | Matěj Svoboda

Konec roku bude v kinech velkolepý, vrací se totiž James Cameron se svým Avatarem. A nuda nebude ani na streamu, je libo pokračování detektivky Na nože?
První trailer na pátého Indiana Jonese je tady

První trailer na pátého Indiana Jonese je tady

2. 12. 2022 | Trailery | Adam Homola

Tak a je to tady! Po letech čekání a nespočtu odkladů je pátý Indy konečně natočený a my se můžeme pokochat první ukázkou.
Medvěd na koksu bude jedním z těch filmů, které často nevznikají

Medvěd na koksu bude jedním z těch filmů, které často nevznikají

1. 12. 2022 | Trailery | Adam Homola

Pokud se váš film jmenuje Medvěd na koksu (v originále Cocaine Bear), budí jistá očekávání. A novinka Elizabeth Bank svému názvu skutečně dostává.