Netflix láká na letošní filmovou nadílku v čele s Vyproštěním 2 a Rebel Moon

19. 1. 2023 - 10:10 | Trailery | Adam Homola

Netflix láká na letošní filmovou nadílku v čele s Vyproštěním 2 a Rebel Moon zdroj: Foto: Netflix

Netflix toho má hodně prakticky každý rok a ten letošní nebude výjimkou. Pojďte nahlédnout pod pokličku jednoho z největších kuchařů na poli streamovacích služeb.

Ne všechny anoncované filmy budou pro všechny, přirozeně, ale v přiložené koláži plné vtípků, výbuchů, akce, romantiky a já nevím čeho všeho ještě si najde to své snad každý. Ostatně o to se Netflix dlouhodobě snaží a nic jiného mu ani nezbývá, neboť konkurence v podobě Disney+, HBO Max a dalších streamovacích služeb nespí a o pozornost a peníze diváka bojují všichni.

Netflix tentokrát do boje vytahuje těžké kalibry jako Davida Finchera, Millie Bobby Brown, Kevina Harta, Chrise Evanse, Gal Gadot a další známé a oblíbené herce. Jedním z nejsledovanějších filmů Netflixu pro letošní rok bude bez pochyby Vyproštění 2 s Chrisem Hemsworthem, který podstatnou část filmu natáčel loni v Česku.

Ostatně na těch pár záběrech vidíme hezkou českou krajinu pokrytou sněhem a vlak, který bude středobodem jedné velké akční scény. Hemswortha tam pak čeká ještě akce v lese a velká bitka ve vězení. Kreativní tým za kamerou je víceméně stejný jako minule, takže milovníci špičkově zpracované akce se mají na co těšit.

Za zmínku stojí ještě první záběry z Rebel Moon Zacka Snydera, který si tady plní sen a natočil vlastní Star Wars. Tedy alespoň tak by chtěl film působit a z prvních záběrů se mu to možná i malinko daří, byť jen vzdáleně. Každopádně pokud se Rebel Moon podaří a diváci ho náležitě ocení, bude Snyder točit či produkovat další díly několik let.

Netflix toho tak nechystá zrovna málo a v přiloženém videu samozřejmě nejsou ani zdaleka všechny projekty. Pokud by alespoň polovina z nich ale dopadla dobře, máme se na co těšit.

zdroj: Netflix

Zdroje: Netflix

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Recenze: Thriller Někdo klepe nad dveře od M. Night Shyamalana

Recenze: Thriller Někdo klepe nad dveře od M. Night Shyamalana

1. 2. 2023 | Recenze | Matěj Svoboda

Apokalypsa se blíží a zabránit ji lze jediným způsobem. Zabili byste někoho, koho milujete, abyste zachránili lidstvo? 
Řítí se na nás další Stephen King, tentokrát jako Kostlivec pod postelí

Řítí se na nás další Stephen King, tentokrát jako Kostlivec pod postelí

31. 1. 2023 | Trailery | Adam Homola

Připravte se na Kostlivce! Tedy adaptaci dalšího z příběhů spisovatele Stephena Kinga, kterého jistě netřeba dlouze představovat.
Amazon připravuje seriál podle Tomb Raidera

Amazon připravuje seriál podle Tomb Raidera

30. 1. 2023 | Novinky | Adam Homola

Amazon to se seriály myslí očividně vážně, protože po velice nákladných Prstenech moci chystá další velkou věc: Tomb Raidera.
Shazam! Hněv bohů z průměrné šedi DC nejspíš nevykročí

Shazam! Hněv bohů z průměrné šedi DC nejspíš nevykročí

27. 1. 2023 | Trailery | Adam Homola

DC pořád kope druhou ligu a pokud budou i nadále vznikat filmy jako Shazam!, kopat ji bude i nadále.