Nejdražší svatby celebrit aneb Když se berou slavní

10. 5. 2021 - 11:18 | Komerční sdělení / PR | Inzerce

Nejdražší svatby celebrit aneb Když se berou slavní zdroj: Pexels

Který slavný pár si vyměnil svatební sliby mezi tisíci květin a svíček? Která nevěsta oblékla šaty se šestimetrovou vlečkou? A čí svatba stála v přepočtu téměř 30 milionů korun? 

Jennifer Aniston a Brad Pitt
Slavný herecký pár vstoupil do manželství v roce 2000 v Malibu. Svatba se konala v zahradě, na jejíž výzdobu se použilo 50 000 květin a nespočet svíček. Jennifer přistoupila k oltáři v hedvábných šatech posázených perlami a Brad jí následně navlékl snubní prsten, který sám navrhl. Obřad novomanžele vyšel na neuvěřitelných 20 milionů korun, štěstí jim ale nepřinesl, pár v roce 2005 podal žádost o rozvod.

Victoria a David Beckhamovi
Někdejší členka skupiny Spice Girls a slavný fotbalista si řekli své ano v roce 1999 na zámku v blízkosti irského Dublinu. Victoria stanula u oltáře v hedvábných šatech v barvě slonové kosti se šestimetrovou vlečkou za bezmála dva miliony korun a ve vlasech měla usazenou zlatou korunku posázenou diamanty. O hudební doprovod se během obřadu postaral Elton John, blízký přítel novomanželů, a oslavu zakončil velkolepý ohňostroj, kterému přihlíželo celkem 250 svatebních hostů. Finální náklady na svatbu se v přepočtu vyšplhaly k 16 milionům korun.

Madonna a Guy Ritchie
Ve stejném roce, jako vstoupili do svazku manželského Brad Pitt a Jennifer Aniston, se ve Skotsku konala svatba královny popu Madonny s o 10 let mladším britským režisérem Guyem Ritchiem. Svatební róbu z dílny Stelly McCartney doplňovaly historické šperky, jež v minulosti zdobily samotnou monackou princeznu. Ženich a syn Rocco oblékli v duchu skotské tradice kilt, Madonnina dcera Lourdes kráčela v čele svatebního průvodu bosá. Za honosnou svatbu musel pár zaplatit dle odhadů více než 30 milionů korun. Pouhé tři roky po uzavření sňatku Madonna oficiálně potvrdila spekulace o zahájení rozvodového řízení.

Plánujete svatbu? Vyberte si své snubní prsteny
Žádná svatba se neobejde bez snubních prstenů. Vyhraďte si na jejich výběr dostatek času, ať máte jistotu, že jste se svým nastávajícím manželem zvolili správně. Pro inspiraci zavítejte na Heureku, kde najdete širokou nabídku snubních prstenů ze zlata, stříbra nebo třeba z platiny.

heureka_pr zdroj: Tisková zpráva

Zdroje: Inzerce

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

23. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Tak tohle je paráda. Cruisovi je skoro šedesát, ale to, co předvádí v nové Mission Impossible, se jen tak nevidí.
Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

23. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Jason Momoa se nefláká a skáče z jednoho projektu do druhého. Vedle nového Aquamana totiž chystá i novou rodinnou akční komedii.
She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.