Mr. Bean se vyboural ve svém McLarenu

- Téma autor: red

Láska k silným a rychlým vozům se nevyplatila britskému komikovi Rowanu Atkinsonovi, který se po celém světě proslavil jako nemotorný Mr.Bean. Jak dnes oznámil zpravodajský server BBC News, Atkinson ve čtvrtek naboural ve voze McLaren F1 do stromu a do lampy pouličního osvětlení.

Placeholder

Placeholder,zdroj: Archiv

Děsivě vyhlížející nehodu přežil jen s menším zraněním ramene, s nímž skončil v nemocnici.

Vůz podle dostupných informací začal po nehodě hořet a na místo dorazili hasiči, aby požár zlikvidovali. Atkinson ale byl schopný vystoupit z poničeného auta sám a čekal u silnice na sanitku, která ho dovezla do nemocnice v Peterboroughu.

Šestapadesátiletý Atkinson se proslavil nejprve v autorských seriálech pro BBC Not The Nine O'Clock News a Černá zmije. Celosvětovou proslulost mu ovšem vynesla role pana Beana, majitele zeleného vozítka Mini Cooper a plyšového medvídka jménem Teddy. 
Ve skutečném životě ale má Rowan Atkinson slabost pro mnohem dražší a silnější vozy. Před časem se jako host motoristického pořadu Top Gear dostal na špici hvězd, které soupeří na závodním okruhu za volantem "automobilu za rozumnou cenu". Moderátorovi Jeremymu Clarksonovi se při té příležitosti svěřil, že miluje motoristické závody a v současnosti řídí vůz Ford Falcon z roku 1964.

Tagy: nehoda nemocnice vůz automobil McLaren

Zdroje: ČTK

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.