Morbius, Jared Leto a snaha pomkrávat na MCU

14. 1. 2020 9:59 - Trailery | Autor: Adam Homola

Morbius, Jared Leto a snaha pomkrávat na MCU Zdroj: Sony Pictures

Upír se blíží. Sony vydala první trailer na připravovaný Morbius a tím mimo jiné potvrdila i to, že film se bude odehrávat v MCU.

Nicméně nečekejte tu létajícího Iron Mana, poskakujícího Spider-Mana, naštvaného Thora, nebo jiné hrdiny z Avengers. Středobodem filmu totiž bude upír Morbius, kterého hraje Jared Leto (ano, Joker ze Sebevražedného oddílu).

Tak trochu podobně jako Venom bude i Morbius antihrdina – tak trochu klaďas, tak trochu záporák. Pokud o tomhle komiksovém (anti)hrdinovi slyšíte poprvé, vězte, že je to něco jako záporák pro Spider-Mana. Ostatně na toho je už v teaseru hned několik narážek, nicméně se úplně neočekává, že by se ve filmu objevil Tom Holland.

Vedle Leta tu hrají ještě Adria Arjona, Matt Smith, Jared Harris, Tyrese Gibson a další. Na konci teaseru vás čeká taky ještě jedno příjemné herecké překvapení, ale to vám v textu spoilovat nebudeme.

První teaser sice moc nepřesvědčuje, ale neházejme ještě flintu do žita. V následujících týdnech a měsících přijdou další ukázky a na film si budeme moct zajít do kina už v červenci letošního roku.

Zdroje: Sony Pictures

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Sony už poněkolikáté odkládá Uncharted a pořád nemá režiséra

Sony už poněkolikáté odkládá Uncharted a pořád nemá režiséra

27. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Sony pořád žije v domnění, že by se Uncharted mohlo začít natáčet v dohledné době a že se té premiéry třeba i jednou dožijeme.
Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

24. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Captain Marvel loni nikomu zrak nevytřel, díru do světa neudělal a stejně utržil víc jak miliardu dolarů jen z kin. První ženský film od Marvelu dostane již brzy pokračování a horší to snad nebude.
Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

23. 1. 2020 | Recenze | Matěj Svoboda

Režisér Taika Waititi si už stihl vydobýt ve filmovém světě zajímavé postavení. Originální a vizuálně hodně nápaditý režisér si nejdřív točil na Novém Zélandu svoje malé, trošku divné, ale hodně zábavné filmy, pak ovšem dostal nabídku na třetího Thora.
Recenze: Dolittle – Robert Downey Jr. a spousta zvířátek

Recenze: Dolittle – Robert Downey Jr. a spousta zvířátek

22. 1. 2020 | Recenze | Matěj Svoboda

Robert Downey Jr. to vloni zabalil jako Iron Man, a i když se šeptá, že jeho Tonyho Starka možná uvidíme v Black Widow, comicsové brnění už prakticky pověsil na hřebík.