Modelka Miranda Kerr a herec Orlando Bloom mají první dítě

- Téma autor: red

Australská supermodelka Miranda Kerr porodila svému partnerovi, herci Orlando Bloomovi první dítě. Chlapec přišel na svět v pátek v Los Angeles.

Sedmadvacetiletá Kerr, kterou k modelingové slávě vyneslo propagování prádla Victoria's Secret, a Bloom, jenž příští čtvrtek oslaví 34. narozeniny a který krom Pána prstenů zazářil například v Pirátech z Karibiku, spolu začali chodit v roce 2007. Svatbu uspořádali loni v létě.

Již před dvěma lety se modelka svěřila, že jednoho dne plánuje svět modelingu opustit a mít děti.

"Vždycky jsem chtěla děti, takže jednou, jednou se to stane. Ideální by bylo, kdybych mohla žít na farmě, v domě se sluneční energií, s visutým lůžkem a zeleninovou zahrádkou," říkala Kerr, která se svým partnerem propaguje ohleduplný přístup k životnímu prostředí.

Zdroje: ČTK

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.