Mladého Willyho Wonku si v novém filmu zahraje Timothée Chalamet

25. 5. 2021 - 12:25 | Novinky | Adam Homola

Mladého Willyho Wonku si v novém filmu zahraje Timothée Chalamet zdroj: Foto: Netflix

Režisér Paul King chystá prequel k legendárnímu Karlíkovi a továrně na čokoládu a do hlavní role ulovil asi největší mladou hvězdu současnosti.

Hlavního hrdinu, tedy kultovní postavu jménem Willy Wonka, si zahraje Timothée Chalamet, což je asi ta nejlepší castingová volba, jakou mohli tvůrci udělat. Vzhledem k Chalametově věku půjd eo prequel, takže uvidíme, kde se Wonka vzal, jak přišel k továrně na čokoládu apod.

Film by se měl jmenovat jednoduše Wonka a udělat prequel je nakonec možná lepší volba, než zase znovu vyprávět už ohraný příběh Karlíka... Podle zdrojů Deadline by navíc mělo jít nejen o tradiční film, ale částečně i muzikál, takže Chalameta uvidíme nejen hrát, ale i tančit a zpívat.

Timothée Chalamet má teď kariéru rozjetou neskutečně a Wonka zní jako další zajímavý projekt, v němž může mladý herec předvést své schopnosti. Chalamet nedávno zazářil v historickém dramatu The King a úctyhodné výkony podal i v Little Women a Lady Bird. Zapomínat nesmíme ani na Call Me By Your Name, za což si vysloužil nominaci na Oscara.

Za nedlouho ho navíc uvidíme v Andersonově The French Dispatch, v komedii Don’t Look Up a samozřejmě v Duně. Epické sic-fi, kde si Chalamet zahraje hlavního hrdinu Paula Atreida.

zdroj: Vertical Entertainment

Zdroje: Deadline

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

23. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Tak tohle je paráda. Cruisovi je skoro šedesát, ale to, co předvádí v nové Mission Impossible, se jen tak nevidí.
Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

23. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Jason Momoa se nefláká a skáče z jednoho projektu do druhého. Vedle nového Aquamana totiž chystá i novou rodinnou akční komedii.
She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.