Mel Gibson se se svoji expartnerkou pře o dceru

26. 6. 2010 - 20:45 | Téma | red

Mel Gibson se se svoji expartnerkou pře o dceru zdroj: tisková zpráva

Mezi hollywoodským hercem Melem Gibsonem a jeho expřítelkyní Oksanou Grigorijevovou se dva měsíce po rozchodu údajně vyhrotily spory o jejich sedmiměsíční dceru Luciu. Informovala o tom dnes agentura DPA s odvoláním na interview se zpěvačkou, které bylo zveřejněno na serveru Radaronline.com.

V rozhovoru Grigorijevová Gibsona mimo jiné nařkla, že do soudních listin uvedl nepravdivé údaje: "Hraje špinavou hru. Pravda však vyjde najevo. ... Co je (v dokumentech) zapsáno, není pravdivé."

Čtyřiapadesátiletý Gibson a čtyřicetiletá Grigorijevová v tomto týdnu stanuli před kalifornským soudem, který rozhoduje ve věci opatrovnictví jejich dcery. Podrobnosti o tomto soudním sporu nebyly zveřejněny.

Ruská zpěvačka potvrdila informace o svém rozchodu s Gibsonem v dubnu. "Rozešli jsme se po vzájemné dohodě a budeme naši dceru vychovávat společně," řekla tehdy. Gibson má z předchozího manželství se svou první ženou Robyn šest synů a jednu dceru. Rozvedli se po 28 letech v dubnu 2009. Manželé už v té době žili údajně tři roky odděleně.

Šest týdnů nato herec v televizní talkshow potvrdil, že čeká s Oksanou dítě. Grigorijevová je také matkou dvanáctiletého syna, kterého má ze vztahu s hercem Timothym Daltonem.
Mel Gibson vyrůstal v Austrálii a v devadesátých letech se stal jedním z nejlépe placených herců v Hollywoodu. V roce 1995 získal snímek Statečné srdce, jenž režíroval a v němž ztvárnil hlavní roli, pět Oscarů.

Od natočení kontroverzního filmu Umučení Krista v roce 2004 se Gibson ukazuje méně na veřejnosti. V roce 2006 si značně pošramotil pověst, když v opilosti počastoval kalifornského policistu antisemitskými výroky.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

16. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Liam Neeson se akčních thrillerů nevzdává, ostatně proč taky. Je to žánr, ve kterém se na stará kolena našel.
Vesmír, magnety a vzkříšení Hana, taková je nová ukázka na Rychle a zběsile 9

Vesmír, magnety a vzkříšení Hana, taková je nová ukázka na Rychle a zběsile 9

15. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Další díl Rychle a zběsile měl být sice dávno za námi, ale z loňské premiéry kvůli covidu sešlo a filmu se tak dočkáme letos.
Armáda mrtvých: Bautistovi stojí v cestě ke 200 milionům dolarů horda zombíků

Armáda mrtvých: Bautistovi stojí v cestě ke 200 milionům dolarů horda zombíků

14. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Las Vegas je plné peněz i zombíků a Dave Bautista se s tím pokusí něco udělat.
Jednu ze záporných postav si v novém Shazam zahraje Lucy Liu

Jednu ze záporných postav si v novém Shazam zahraje Lucy Liu

13. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Do připravovaného pokračování komiksárny Shazam! se přidává Lucy Liu.