Mel Gibson se se svoji expartnerkou pře o dceru

26. 6. 2010 - 20:45 | Téma | red

Mel Gibson se se svoji expartnerkou pře o dceru zdroj: tisková zpráva

Mezi hollywoodským hercem Melem Gibsonem a jeho expřítelkyní Oksanou Grigorijevovou se dva měsíce po rozchodu údajně vyhrotily spory o jejich sedmiměsíční dceru Luciu. Informovala o tom dnes agentura DPA s odvoláním na interview se zpěvačkou, které bylo zveřejněno na serveru Radaronline.com.

V rozhovoru Grigorijevová Gibsona mimo jiné nařkla, že do soudních listin uvedl nepravdivé údaje: "Hraje špinavou hru. Pravda však vyjde najevo. ... Co je (v dokumentech) zapsáno, není pravdivé."

Čtyřiapadesátiletý Gibson a čtyřicetiletá Grigorijevová v tomto týdnu stanuli před kalifornským soudem, který rozhoduje ve věci opatrovnictví jejich dcery. Podrobnosti o tomto soudním sporu nebyly zveřejněny.

Ruská zpěvačka potvrdila informace o svém rozchodu s Gibsonem v dubnu. "Rozešli jsme se po vzájemné dohodě a budeme naši dceru vychovávat společně," řekla tehdy. Gibson má z předchozího manželství se svou první ženou Robyn šest synů a jednu dceru. Rozvedli se po 28 letech v dubnu 2009. Manželé už v té době žili údajně tři roky odděleně.

Šest týdnů nato herec v televizní talkshow potvrdil, že čeká s Oksanou dítě. Grigorijevová je také matkou dvanáctiletého syna, kterého má ze vztahu s hercem Timothym Daltonem.
Mel Gibson vyrůstal v Austrálii a v devadesátých letech se stal jedním z nejlépe placených herců v Hollywoodu. V roce 1995 získal snímek Statečné srdce, jenž režíroval a v němž ztvárnil hlavní roli, pět Oscarů.

Od natočení kontroverzního filmu Umučení Krista v roce 2004 se Gibson ukazuje méně na veřejnosti. V roce 2006 si značně pošramotil pověst, když v opilosti počastoval kalifornského policistu antisemitskými výroky.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.
Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.