Mel Gibson se se svoji expartnerkou pře o dceru

26. 6. 2010 - 20:45 | Téma | red

Mel Gibson se se svoji expartnerkou pře o dceru zdroj: tisková zpráva

Mezi hollywoodským hercem Melem Gibsonem a jeho expřítelkyní Oksanou Grigorijevovou se dva měsíce po rozchodu údajně vyhrotily spory o jejich sedmiměsíční dceru Luciu. Informovala o tom dnes agentura DPA s odvoláním na interview se zpěvačkou, které bylo zveřejněno na serveru Radaronline.com.

V rozhovoru Grigorijevová Gibsona mimo jiné nařkla, že do soudních listin uvedl nepravdivé údaje: "Hraje špinavou hru. Pravda však vyjde najevo. ... Co je (v dokumentech) zapsáno, není pravdivé."

Čtyřiapadesátiletý Gibson a čtyřicetiletá Grigorijevová v tomto týdnu stanuli před kalifornským soudem, který rozhoduje ve věci opatrovnictví jejich dcery. Podrobnosti o tomto soudním sporu nebyly zveřejněny.

Ruská zpěvačka potvrdila informace o svém rozchodu s Gibsonem v dubnu. "Rozešli jsme se po vzájemné dohodě a budeme naši dceru vychovávat společně," řekla tehdy. Gibson má z předchozího manželství se svou první ženou Robyn šest synů a jednu dceru. Rozvedli se po 28 letech v dubnu 2009. Manželé už v té době žili údajně tři roky odděleně.

Šest týdnů nato herec v televizní talkshow potvrdil, že čeká s Oksanou dítě. Grigorijevová je také matkou dvanáctiletého syna, kterého má ze vztahu s hercem Timothym Daltonem.
Mel Gibson vyrůstal v Austrálii a v devadesátých letech se stal jedním z nejlépe placených herců v Hollywoodu. V roce 1995 získal snímek Statečné srdce, jenž režíroval a v němž ztvárnil hlavní roli, pět Oscarů.

Od natočení kontroverzního filmu Umučení Krista v roce 2004 se Gibson ukazuje méně na veřejnosti. V roce 2006 si značně pošramotil pověst, když v opilosti počastoval kalifornského policistu antisemitskými výroky.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Prequel Šíleného Maxe se odkládá, Furiosy se dočkáme až v roce 2024

Prequel Šíleného Maxe se odkládá, Furiosy se dočkáme až v roce 2024

16. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Mad Max: Zběsilá cesta patří k tomu nejlepšímu, co na poli akčních filmů vzniklo, a to nejen za posledních deset let.
Padla poslední klapka disneyovského Predátora

Padla poslední klapka disneyovského Predátora

15. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Ani jsme se nenadáli a další Predátor je hotový, respektive míří z placu do postprodukce.
Bondovka Není čas zemřít představuje nové agentky

Bondovka Není čas zemřít představuje nové agentky

14. 9. 2021 | Trailery | Adam Homola

James Bond na to nebude v novém filmu sám, to už víme nějakou dobu. A teď se můžete na nové agentky podívat hezky zblízka.
Tom Cruise si může oddechnout. Konečně dotočil další Mission Impossible

Tom Cruise si může oddechnout. Konečně dotočil další Mission Impossible

13. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Sedmá Mission Impossible je hotová, ale osmička Cruise ještě pořád čeká.