Marvel na Blade nezapomněl, ale lovec upírů dorazí asi až za 3 roky

6. 5. 2021 - 10:20 | Novinky | Adam Homola

Marvel na Blade nezapomněl, ale lovec upírů dorazí asi až za 3 roky zdroj: Foto: New Line Cinema

Marvel nedávno prozradil data premiér filmů pro tzv. Fázi 4 svého MCU, ale Blade tam podezřele chyběl.

Celé to totiž končilo třetími Strážci galaxie v roce 2023 a mezi datovanými filmy tenhle lovec upírů absentoval. A to navzdory tomu, že oficiálně oznámený je. Například takovou Fantastickou čtyřku, nebo X-Men Marvel jen naznačil s tím, že ano, časem se jich dočkáme, Blade si svým oficiálním oznámením prošel.

A dokonce víme, že ho bude hrát výborný Mahershala Ali. Prozatím tak není důvod se (opatrně...) netěšit. Jenže s takovou se budeme těšit ještě poměrně dlouho. Produkce filmu měla původně začít už letos v září, jenže Marvel musel kvůli celosvětové pandemii koronaviru šoupat s premiérami i natáčením nových projektů a odkladu se dočkal i Blade. Z letošního září je tak najednou červenec 2022.

Pokud se v létě příštího roku opravdu začne točit, můžeme předpokládat, že se ve stejném roce i skončí. Jenže pak bude následovat jistě náročná postprodukce a pokud se tak něco nepokazí a nedojde k žádným dalším komplikacím a odkladům, mohli bychom se Bladea dočkat klidně třeba už v druhé polovině roku 2023. Přesto je pořád ale pravděpodobnější rok 2024.

Blade má totiž navíc jen hlavní hvězdu a scénáristku a ta ještě není ani hotová. Na scénáři se pořád pracuje a Marvel by prý rád na pozici režiséra ulovil nějakého černošského tvůrce. Koho v současné době zvažuje, případně s kým se už vedou nějaká jednání, zatím nevíme a nejspíš se to jen tak nedozvíme. Každopádně Blade pořád zůstává jedním z těch potenciálně nejzajímavějších projektů Marvelu.

zdroj: Marvel Studios

Zdroje: The Hollywood Reporter , Marvel Studios

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

23. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Tak tohle je paráda. Cruisovi je skoro šedesát, ale to, co předvádí v nové Mission Impossible, se jen tak nevidí.
Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

23. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Jason Momoa se nefláká a skáče z jednoho projektu do druhého. Vedle nového Aquamana totiž chystá i novou rodinnou akční komedii.
She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.