Lindsay Lohan stráví ve vězení jen dva týdny, pak jde na protidrogovou kliniku

21. 7. 2010 - 19:00 | Téma | red

Lindsay Lohan stráví ve vězení jen dva týdny, pak jde na protidrogovou kliniku zdroj: tisková zpráva

I když stráví Lindsay Lohanová ve vězení poměrně krátkou dobu, na veřejnosti se neukáže podstatně déle. Podle agentury AP tak zůstává otázkou, zda talentovaná herečka, poté až si po vězení odbude také pobyt na odvykací kůře, dokáže po svém návratu opět nastartovat kariéru.

Lindsay Lohan si měla původně ve vězení odpykat 90 dní. Nakonec v cele, kterou předtím obývaly další celebrity jako dědička hotelového impéria Paris Hilton nebo herečka Michelle Rodriguez, stráví pouze dva týdny, uvádí AP s odvoláním na oficiální zdroje. Až bude v srpnu propuštěna, čeká ji 90 dní na protidrogové klinice, tedy část trestu, kterou jí soudci nezkrátili.

Herečka tak bude chybět na premiéře filmu Machete mexického režiséra Roberta Rodrigueze, ve kterém ztvárnila jednu z vedlejších rolí. Stejně tak bude moci začít natáčet připravovaný životopisný film o známé pornoherečce Lindě Lovelace nejdříve koncem roku.

Podle agentury AP zůstává otázkou, zda bude nadějná herečka schopna opět rozhýbat svoji kariéru stejně jako Michelle Rodriguez, která se po pobytu za mřížemi dokázala vrátit na plátna kin a v poslední době exceluje například ve výpravném sci-fi snímku Avatar nebo v seriálu Ztraceni. Kariéra Lohanové skomírá od roku 2007 kvůli potížím se zákony způsobenými řízením v opilosti nebo různými drogovými delikty.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Rudolfinum se otřese pod vesmírnými loděmi i dinosaury

Rudolfinum se otřese pod vesmírnými loděmi i dinosaury

24. 5. 2022 | Komerční sdělení / PR | Inzerce

Spock, dinosauři, Neo, Darth Vader a E. T. v Rudolfinu - to bude koncert Filmové filharmonie, na kterém zazní hudba ze sci-fi filmů jako Star Trek, Matrix, Jurský park, E. T. Mimozemšťan, Star Wars a mnoha dalších. Orchestr tak 4. června uzavře sezonu jedním z nejpopulárnějších koncertních témat, která má ve svém repertoáru.
Trailer na Thor: Láska jako hrom tahá esa z rukávu: Christian Bale, Russell Crowe a další

Trailer na Thor: Láska jako hrom tahá esa z rukávu: Christian Bale, Russell Crowe a další

24. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Zároveň tu ale nechybí ani osudovost, důraz na vztahy, nebo Natalie Portman jako ženský Thor.
Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

23. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Tak tohle je paráda. Cruisovi je skoro šedesát, ale to, co předvádí v nové Mission Impossible, se jen tak nevidí.
Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

23. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Jason Momoa se nefláká a skáče z jednoho projektu do druhého. Vedle nového Aquamana totiž chystá i novou rodinnou akční komedii.