Lindsay Lohan je volná, byla propuštěna z protialkoholické léčebny

25. 8. 2010 - 16:45 | Téma | red

Lindsay Lohan je volná, byla propuštěna z protialkoholické léčebny zdroj: tisková zpráva

Americká herečka Lindsay Lohan byla v úterý předčasně propuštěna z protialkoholní a protidrogové léčebny. Soud ji tam před 22 dny poslal na tříměsíční léčbu za předchozí porušení podmínek podmínečného propuštění. Oznámila to agentura Reuters.

Podle internetové stránky TMZ.com, která se specializuje na sledování celebrit, bude herečka napříště na léčbu pouze docházet. Lindsay Lohan byla nedávno propuštěna i z vězení v Los Angeles, kde si odpykávala trest za porušení pravidel podmíněného odsouzení. Dopustila se ho tím, že přerušila docházku na protialkoholní osvětový kurz, kam musela docházet kvůli tomu, že řídila pod vlivem drog. Od loňského prosince podle zjištění soudu vynechala sedm lekcí. Soud ji za to odsoudil do vězení. Nechal ji tam ale jen necelé dva týdny a zbytek devadesátidenního trestu měla strávit protialkoholní a protidrogovou léčbou.

Lindsay Lohan

Podle TMZ.com mají lékaři nyní za to, že dřívější diagnóza - maniodepresivní psychóza, kvůli níž léta brala léky, byla chybná. Lindsay v roce 2007 přiznala, že je závislá na alkoholu a drogách, a třikrát byla na léčení.

Lindsay Lohan byla považována za jednu z nejtalentovanějších mladých hereček poté, co natočila filmy jako Mezi námi děvčaty a Bobby. Po třech pobytech v odvykacím zařízení v roce 2007 ale její filmová kariéra začala upadat. V posledních letech na sebe poutala pozornost hlavně svými skandály, potížemi se zákony kvůli řízení v opilosti nebo různými drogovými delikty.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.
Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.