Likvidační scény v natáčení filmu Ro(c)k podvraťáků

17. 7. 2006 - 16:58 | Téma | red

Likvidační scény v natáčení filmu Ro(c)k podvraťáků zdroj: tisková zpráva

Ve filmu Rafťáci skládá Karel Janák závěrečnou scénou tichý hold Formanovu snímku Hoří, má panenko a ve svém dalším filmu Ro(c)k podvraťáků se snaží trumfnout Oldřicha Lipského a jeho film Čtyři vraždy stačí, drahoušku… co do počtu mrtvol

Ve filmu Rafťáci skládá Karel Janák závěrečnou scénou tichý hold Formanovu snímku Hoří, má panenko a ve svém dalším filmu Ro(c)k podvraťáků se snaží trumfnout Oldřicha Lipského a jeho film Čtyři vraždy stačí, drahoušku… co do počtu mrtvol. Na likvidační scény filmu Ro(c)k podvraťáků by se hodila i filmová hláška Fakra, to je fajrajt!,a to zejména proto, s jakou rychlostí „uklízí“ boss Salinger (Václav Postránecký) nepohodlné a nepotřebné.Kdo to odnese tentokrát, se dozvíte v listopadu v kinech.

Jediný, koho Salinger opravdu miluje, je pes John.
Ve skutečnosti se pejsek jmenuje Alf, je perfektně vycvičený a je na něj absolutní spoleh. Je pravda, že mu někdy herci lezou na nervy, ale to se pak jde s páníčkem projít a v parku prožene pár veverek a koček a po návratu je zase připraven plnit nezvyklá přání pana režiséra.

Desetidenní azyl nalezli tvůrci v hotelu Kotěra, který se proměnil na honosné sídlo bosse Salingera (Václav Postránecký). Tvůrci a štáb se stmelili ve filmovou rodinu, dokonce se zde oslavily narozeniny kameramana Martina Šáchy a netrpělivě se očekává přírůstek do rodiny mistra zvuku Romana Čapka.

V hotelu se natáčejí stěžejní scény filmu a jeho konec – jak jinak než happy end. Obyvatelé poklidné vísky Ratboř se nestačí divit, když jedinou silnicí, která vesničkou vede, přijíždějí naleštěné vozy a z nich vystupují výhružně vyhlížející mafiáni.

Básníci měli svoji Vendulku Utěšitelku, Podvraťáci zase Anetu Mučitelku. Klára Jandová, která hraje mafiánskou dceru Anetu Salingerovou předvedla, že umí zahrát i docela pěknou mršku a že Eva Pokorná z Rodinných pout je jen tichou vzpomínkou.

Z tiskových zpráv produkce filmu Ro(c)k podvraťáků.


Recenze počítačové hry k filmu Ro(c)k podvraťáků

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

19. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Koronavirus posunul plány všech velkých filmových studií, Marvel nevyjímaje. Velký odklad se týká i Shang-Chi, který dorazí v září a teď se představuje prvním teaserem.
Madds Mikkelsen si zahraje v Indiana Jones 5

Madds Mikkelsen si zahraje v Indiana Jones 5

19. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Casting nového Indyho pokračuje a po oblíbené a nesmírně talentované Phoebe Waller-Bridge se k filmu přidává další skvělé jméno.
Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

16. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Liam Neeson se akčních thrillerů nevzdává, ostatně proč taky. Je to žánr, ve kterém se na stará kolena našel.
Vesmír, magnety a vzkříšení Hana, taková je nová ukázka na Rychle a zběsile 9

Vesmír, magnety a vzkříšení Hana, taková je nová ukázka na Rychle a zběsile 9

15. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Další díl Rychle a zběsile měl být sice dávno za námi, ale z loňské premiéry kvůli covidu sešlo a filmu se tak dočkáme letos.