Likvidační scény v natáčení filmu Ro(c)k podvraťáků

17. 7. 2006 - 16:58 | Téma | red

Likvidační scény v natáčení filmu Ro(c)k podvraťáků zdroj: tisková zpráva

Ve filmu Rafťáci skládá Karel Janák závěrečnou scénou tichý hold Formanovu snímku Hoří, má panenko a ve svém dalším filmu Ro(c)k podvraťáků se snaží trumfnout Oldřicha Lipského a jeho film Čtyři vraždy stačí, drahoušku… co do počtu mrtvol

Ve filmu Rafťáci skládá Karel Janák závěrečnou scénou tichý hold Formanovu snímku Hoří, má panenko a ve svém dalším filmu Ro(c)k podvraťáků se snaží trumfnout Oldřicha Lipského a jeho film Čtyři vraždy stačí, drahoušku… co do počtu mrtvol. Na likvidační scény filmu Ro(c)k podvraťáků by se hodila i filmová hláška Fakra, to je fajrajt!,a to zejména proto, s jakou rychlostí „uklízí“ boss Salinger (Václav Postránecký) nepohodlné a nepotřebné.Kdo to odnese tentokrát, se dozvíte v listopadu v kinech.

Jediný, koho Salinger opravdu miluje, je pes John.
Ve skutečnosti se pejsek jmenuje Alf, je perfektně vycvičený a je na něj absolutní spoleh. Je pravda, že mu někdy herci lezou na nervy, ale to se pak jde s páníčkem projít a v parku prožene pár veverek a koček a po návratu je zase připraven plnit nezvyklá přání pana režiséra.

Desetidenní azyl nalezli tvůrci v hotelu Kotěra, který se proměnil na honosné sídlo bosse Salingera (Václav Postránecký). Tvůrci a štáb se stmelili ve filmovou rodinu, dokonce se zde oslavily narozeniny kameramana Martina Šáchy a netrpělivě se očekává přírůstek do rodiny mistra zvuku Romana Čapka.

V hotelu se natáčejí stěžejní scény filmu a jeho konec – jak jinak než happy end. Obyvatelé poklidné vísky Ratboř se nestačí divit, když jedinou silnicí, která vesničkou vede, přijíždějí naleštěné vozy a z nich vystupují výhružně vyhlížející mafiáni.

Básníci měli svoji Vendulku Utěšitelku, Podvraťáci zase Anetu Mučitelku. Klára Jandová, která hraje mafiánskou dceru Anetu Salingerovou předvedla, že umí zahrát i docela pěknou mršku a že Eva Pokorná z Rodinných pout je jen tichou vzpomínkou.

Z tiskových zpráv produkce filmu Ro(c)k podvraťáků.


Recenze počítačové hry k filmu Ro(c)k podvraťáků

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Rudolfinum se otřese pod vesmírnými loděmi i dinosaury

Rudolfinum se otřese pod vesmírnými loděmi i dinosaury

24. 5. 2022 | Komerční sdělení / PR | Inzerce

Spock, dinosauři, Neo, Darth Vader a E. T. v Rudolfinu - to bude koncert Filmové filharmonie, na kterém zazní hudba ze sci-fi filmů jako Star Trek, Matrix, Jurský park, E. T. Mimozemšťan, Star Wars a mnoha dalších. Orchestr tak 4. června uzavře sezonu jedním z nejpopulárnějších koncertních témat, která má ve svém repertoáru.
Trailer na Thor: Láska jako hrom tahá esa z rukávu: Christian Bale, Russell Crowe a další

Trailer na Thor: Láska jako hrom tahá esa z rukávu: Christian Bale, Russell Crowe a další

24. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Zároveň tu ale nechybí ani osudovost, důraz na vztahy, nebo Natalie Portman jako ženský Thor.
Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

23. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Tak tohle je paráda. Cruisovi je skoro šedesát, ale to, co předvádí v nové Mission Impossible, se jen tak nevidí.
Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

23. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Jason Momoa se nefláká a skáče z jednoho projektu do druhého. Vedle nového Aquamana totiž chystá i novou rodinnou akční komedii.