Larry Hagman alias "Džejár z Dallasu" bojuje opět s rakovinou

- Téma autor: red

Larry Hagman, herec známý především jako ropný magnát "Džejár" Ewing z kultovního amerického seriálu z 80. let Dallas, opět trpí rakovinou. Herec druh zhoubného nádoru neupřesnil ale řekl, že jde o dobře léčitelnou formu. Hagman, který rád holdoval alkoholu, měl již v 90. letech rakovinu jater, ze které mu pomohla transplantace.

"Jako Džejárovi mi prošlo cokoliv - podplácení, vydírání i nevěra. Ale nyní mě napadla rakovina," uvedl představitel nesympatického padoucha J. R. Ewinga. "Chci, aby všichni věděli, že to je běžná a léčitelná forma nemoci," sdělil.

Léčit se prý Hagman bude během práce na nové sérii Dallasu. Už příští týden totiž chce televizní stanice TNT začít po 20 letech natáčet pokračování. V seriálu sice už jde hlavně o ctižádostivé potomky z původní série, avšak Hagman i někteří jeho někdejší kolegové se na obrazovky vrátí jako senioři.

Hvězdy původního seriálu Dallas

"Všichni v TNT a celá 'rodina' z Dallasu plně podporujeme Larryho Hagmana v tomto období," dostalo se nemocnému herci podpory také z produkce nového natáčení.

Původní Dallas běžel ve Spojených státech nepřetržitě v letech 1978 až 91. Více než 350 dílů bylo převedeno do více než 70 jazyků v devíti desítkách zemí. V Československu se seriál vysílal až po převratném roce 1989.

Zdroje: ČTK

Osobnosti a filmy v článku

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.