Sheen byl zatčen v pátek poté, co byl obviněn z vyhrožování a napadení. Zároveň byl v této souvislosti obviněn ze způsobení škody. Policie odmítla sdělit jméno údajné oběti, která prý nemusela být převezena do nemocnice.
V pátek pozdě odpoledne tamního času byl herec propuštěn na kauci 8500 dolarů, uvedla AP, která
zdroj:
tisková zpráva
dříve tvrdila, že kauce nebyla stanovena. Soud s hercem se bude konat na začátku února.
Americký list The New York Daily News na webu uvedl, že za obviněním stojí hádka s hercovou manželkou Brooke Muellerovou. Sheen prý za ženou, která si v Aspenu v americkém státě Coloradu pronajímala dům, přiletěl z Los Angeles. Pár se však poté začal hádat, uvedl list.
Sheenův mluvčí Stan Rosenfield podle amerického serveru CNN varoval před "mylnými závěry." "Zdání a realita mohou být stejné rozdílné jako den a noc," řekl.
Charlie odstartoval svoji kariéru v 80. letech a mezi jeho nejslavnější filmy patří komediální série Žhavé výstřely. V 90. letech měl Charlie problémy s Policií a také s drogami. Sheen s Muellerovou se vzali v roce 2008 a letos v březnu Muellerová porodila dvojčata. Je to již třetí Sheenovo manželství.