Komik Brand za poškozování cizí věci vykoná 20 hodin charity

- Téma autor: red

Britský komik a moderátor Russell Brand byl ve čtvrtek v americkém městě New Orleans odsouzen za poškozování cizí věci k 20 hodinám veřejně prospěšných prací a zaplacení poplatku ve výši 500 dolarů (více než 10.000 korun), oznámil to server nydailynews.com.

Sedmatřicetiletý herec, který se soudního stání osobně nezúčastnil, byl obviněn, že při potyčce s jedním fotografem ve městě New Orleans vyhodil jeho iPhone z okna.

Brand, který se proslavil několika filmovými rolemi (Kopačky), moderováním i komediálními výstupy, by měl podle nydailynews.com nařízenou veřejnou službu uskutečnit do 31. srpna. Brandův právní zástupce uvedl, že jeho klient pravděpodobně vykoná charitativní činnost u lidí bojujících se závislostí.

Brand sám v minulosti bojoval se závislostí na drogách i alkoholu a několikrát ho také
zadržela policie. Například v roce 2010 to bylo za útok na paparazziho na letišti v Los Angeles.

Více o Russellu Brandovi na www.osobnosti.cz

Zdroje: ČTK

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.