Komedie o těhotenství pěti párů přijde do kin 21. června

16. 6. 2012 - 8:25 | Téma | red

Komedie o těhotenství pěti párů přijde do kin 21. června zdroj: tisková zpráva

Pohledem do života pěti párů v radostném očekávání je americká romantická komedie Jak porodit a nezbláznit se, kterou představila na projekci v Praze distribuční společnost HCE. Snímek má českou premiéru 21. června.

Jeho hrdiny jsou například televizní fitness hvězda a její partner v podání Cameron Diazové a Matthewa Morrisona, přemoudřelá dětská spisovatelka v područí hormonů a její manžel Gary něbo alfa samec čekající dvojčata se svou krásnou ženou.

Další postavy se musí například poprat s tím, co dělat, když první těhotenství přijde dřív než první rande. Naproti tomu fotografka Holy, kterou hraje Jennifer Lopezová, se chystá na cestu přes celou zeměkouli, aby dítě adoptovala.

Jak porodit a nezbláznit se

Režisér Kirk Jones film natočil podle knihy Co čekat v radostném očekávání, která je světovým bestsellerem - od prvního vydání v roce 1985 se jí prodalo přes 35 milionů kusů. Deník USA Today ji umístil do žebříčku 25 nejvlivnějších knih za posledních 25 let. Čtenáře zaujala osobitým, upřímným, moderním, empatickým a hlavně zábavným stylem. Upoutala tím i producenty.

Kirk Jones se domnívá, že mladé páry čekající první miminko se ocitají na neznámé půdě, což s sebou vždy přináší množství zábavných i dojemných situací. "Rád dělám filmy, kterým nechybí dávka humoru a emocí. Myslím, že je to magická kombinace," uvedl v distribučních materiálech.

Jak porodit a nezbláznit se

Autorka knihy Heidi Murkoffová prý nebyla myšlenkou na zfilmování nadšena, nakonec však souhlasila. Při castingu museli filmaři vytvořit rovnováhu mezi tuctem ústředních postav. Natáčeli v Atlantě a okolí devět týdnů. Herečkám asistovala zkušená zdravotní sestra.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.
Druhá Duna našla svého císaře, zahraje si ho Christopher Walken

Druhá Duna našla svého císaře, zahraje si ho Christopher Walken

13. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Natáčet by se mělo začít letos na podzim a s premiérou se pak počítá na říjen příštího roku.
Avatar 2 ještě není v kinech a už atakuje rekordy

Avatar 2 ještě není v kinech a už atakuje rekordy

12. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Před pár dny jsme tu měli první ukázku na Avatar 2, která se hned zařadila k těm vůbec nesledovanějším upoutávkám v historii.