Killers of the Flower Moon nakonec ulovil Apple

1. 6. 2020 - 14:30 | Novinky | Adam Homola

Killers of the Flower Moon nakonec ulovil Apple zdroj: Santa Barbara International Film Festival

Jeden z nejostřeji sledovaných hollywoodských projektů si právě našel nový domov. Novinku od Martina Scorseseho uvidíme sice i v kinech, ale doma bude na Apple.

Řeč je o chystaném velkofilmu Killers of the Flower Moon, ve kterém se dvou hlavních rolí ujmou Scorseseho dlouhodobí a více než ověření spolupracovníci: Leonardo DiCaprio a Robert De Niro. Jakkoliv bude film exkluzivně k nalezení na platformách Apple, budeme si na něj moct zajít i do kin. O kinodistribuci se totiž postará Paramount.

Killers of the Flower Moon přitom nebude nic laciného – projekt by měl vyjít na něco kolem 200 milionů dolarů a podle zdrojů Deadlinee se o něj přetahovala prakticky všechna velká hollywoodská studia. Ve hře tak byl Universal, MGM a o slovo se dokonce přihlásil i Netflix, který předtím ulovil Scorsese Irčana. Nakonec ale všechny přeplatil Apple.

A pokud se na poslední chvíli ještě nevyloupne a rychle nezrealizuje něco epického, bude Killers of the Flower Moon ten doposud největší filmový projekt Apple.

Ve své podstatě má jít o rozmáchlý „western“ inspirovaný knihou Killers of the Flower Moon: The Osage Murders and the Birth of the FBI od Davida Granna. Kniha se točí kolem záhadných vražd bohatých indiánů v Oklahomě poté, co bylo pod jejich zemí objevena ropa. Celý příběh se odehrává na začátku 20. let minulého století a následné vyšetřování případu dalo vzniknout FBI, jak už napovídá název knihy.

Killer of the Flower Moon se tak rýsuje jako jeden z těch filmů které budete chtít mít pod drobnohledem. Irčan se Scorsesemu (navzdory obří délce) víc než povedl a jde pochopitelně jen o špičku ledovce.

Zdroje: Deadline

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.
Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.