Killers of the Flower Moon nakonec ulovil Apple

1. 6. 2020 14:30 - Novinky | Autor: Adam Homola

Killers of the Flower Moon nakonec ulovil Apple zdroj: Santa Barbara International Film Festival

Jeden z nejostřeji sledovaných hollywoodských projektů si právě našel nový domov. Novinku od Martina Scorseseho uvidíme sice i v kinech, ale doma bude na Apple.

Řeč je o chystaném velkofilmu Killers of the Flower Moon, ve kterém se dvou hlavních rolí ujmou Scorseseho dlouhodobí a více než ověření spolupracovníci: Leonardo DiCaprio a Robert De Niro. Jakkoliv bude film exkluzivně k nalezení na platformách Apple, budeme si na něj moct zajít i do kin. O kinodistribuci se totiž postará Paramount.

Killers of the Flower Moon přitom nebude nic laciného – projekt by měl vyjít na něco kolem 200 milionů dolarů a podle zdrojů Deadlinee se o něj přetahovala prakticky všechna velká hollywoodská studia. Ve hře tak byl Universal, MGM a o slovo se dokonce přihlásil i Netflix, který předtím ulovil Scorsese Irčana. Nakonec ale všechny přeplatil Apple.

A pokud se na poslední chvíli ještě nevyloupne a rychle nezrealizuje něco epického, bude Killers of the Flower Moon ten doposud největší filmový projekt Apple.

Ve své podstatě má jít o rozmáchlý „western“ inspirovaný knihou Killers of the Flower Moon: The Osage Murders and the Birth of the FBI od Davida Granna. Kniha se točí kolem záhadných vražd bohatých indiánů v Oklahomě poté, co bylo pod jejich zemí objevena ropa. Celý příběh se odehrává na začátku 20. let minulého století a následné vyšetřování případu dalo vzniknout FBI, jak už napovídá název knihy.

Killer of the Flower Moon se tak rýsuje jako jeden z těch filmů které budete chtít mít pod drobnohledem. Irčan se Scorsesemu (navzdory obří délce) víc než povedl a jde pochopitelně jen o špičku ledovce.

Zdroje: Deadline

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Jason Momoa si střihne sněhuláka

Jason Momoa si střihne sněhuláka

2. 7. 2020 | Novinky | Adam Homola

Studio Warner Bros se dohodlo se Stampede Ventures na tom, že zrovna teď je ten pravý čas, kdy by měl vzniknout nový film o sněhulákovi.
Hororový Amulet láká na děsivou příšeru v podkroví

Hororový Amulet láká na děsivou příšeru v podkroví

1. 7. 2020 | Trailery | Adam Homola

Nový hororový film Amulet má na svědomí debutující scénáristka a režisérka Romola Rarai.
U kormidla dalších Pirátů z Karibiku by měla stát Margot Robbie

U kormidla dalších Pirátů z Karibiku by měla stát Margot Robbie

30. 6. 2020 | Novinky | Adam Homola

Že se chystají další Piráti z Karibiku víme už nějakou dobu. A nedávno jsme zaznamenali i spekulaci o tom, že otěže po Johnny Deppovi převezme Karen Gillan.
Gerard Butler nezachraňuje v Greenland svět, ale svoji rodinu

Gerard Butler nezachraňuje v Greenland svět, ale svoji rodinu

29. 6. 2020 | Trailery | Adam Homola

Gerard Butler míří do dalšího katastrofického filmu, tak doufejme, že to bude lepší než Geostorm.