Kdo je kdo ve filmu Snowboarďáci - mladí

4. 11. 2004 - 9:57 | Téma | red

Kdo je kdo ve filmu Snowboarďáci - mladí zdroj: tisková zpráva

Vojtěch Kotek (Rendy) Patří k mladým hereckým talentům. Mohli jsme ho vidět v řadě především televizních filmů, inscenací a seriálů jako Tuláci, Smrt pedofila, Josef a Ly, I ve smrti sami

Vojtěch Kotek (Rendy)
Patří k mladým hereckým talentům. Mohli jsme ho vidět v řadě především televizních filmů, inscenací a seriálů jako Tuláci, Smrt pedofila, Josef a Ly, I ve smrti sami. V současné době ho můžeme vidět v roli Ondry v seriálu Pojišťovna štěstí. Příležitost v celovečerním hraném filmu mu přinesl film Únos domů režiséra Ivana Pokorného. Má za sebou divadelní a dabingovou zkušenost (především jako český hlas čaroděje Harryho Pottera).

Jiří Mádl (Jáchym)
Sedmnáctiletý student Biskupského gymnázia v Českých Budějovicích. Příležitostně hrál v mládežnických divadlech (s jednou hrou, kterou napsal, vyhrál divadel soutěž), také v Jihočeském divadle a zahrál si i v jednom videoklipu. Píše scénáře a divadelní hry, skládá písničky a zajímají ho vědy jako psychologie, astrologie a grafologie.

Lucie Vondráčková (Klára)
Herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková vystudovala pražskou konzervatoř a teorii kultury na FF UK. Už od dětství hrála v divadle (např. Národní divadlo) a zpívala (ve dvanácti letech vydala první CD Marmeláda). Její zatím poslední album z roku 2003 se jmenuje Mayday. Je v angažmá pražského Divadla Rokoko a hostuje v Divadelním spolku Kašpar. V poslední době zazářila v roli čarodějnice Morgany v muzikálu Excalibur, který uvádí divadlo Ta Fantastika. Natočila řadu televizních inscenací, filmů i seriálů (např. Území bílých králů; 1990, Arabela, 1992; Hrad z písku, 1994; Nejasná zpráva o konci světa, 1997; Šmankote, babičko, čaruj!, 1998; Na zámku, 1999; Ta třetí, 2001; Královský slib, 2001; Malvína, 2003; Post Coitum, 2004).

Martina Klírová (Lucie)
Studentka 4. ročníku Střední grafické školy v Praze (obor propagační grafika). Snowboarďáci jsou jejím prvním hraným filmem, předtím účinkovala pouze v reklamách a má za sebou menší zkušenosti z modelingu. K jejím koníčkům patří bojové sporty, zejména kung-fu ( je držitelkou černé šerpy).

Barbora Seidlová
Absolventka brněnské konzervatoře Barbora Seidlová studuje pražskou DAMU. V patnácti letech ji obsadil režisér Karel Smyczek do titulní role svého filmu Lotrando a Zubejda. Od té době jsme ji mohli vidět v řadě televizních inscenací i filmů (např. Romeo, Julie a tma, 24, Let motýla ke světlu, Stín viny, Když chcípne pes). S režisérem Smyczkem natočila seriál Místo nahoře, uváděný ČT, a s režisérem F. A. Brabcem kriminální film Bolero (2004).

Ester Geislerová (Marta)
Ester, nejmladší sestra z tria umělkyň – herečky Ani Geislerové a malířky a zpěvačky Lenky Geislerové, studovala na výtvarné škole propagační design, ale věnuje se hlavně herectví a modelingu. Jako dítě si zahrála např. ve filmu F. A. Brabce Král Ubu. V roce 2002 se stala vítězkou Elite Model Look pro ČR. K jejím nejvýznamnějším rolím patří postava německé dívky z televizního filmu režiséra Viktora Polesného Hodina tance a lásky a hlavní role Agnes v experimentálním snímku F. A. Brabce Krysař (2003). Nedávno jsme ji viděli v televizní inscenaci Vražda kočky domácí (2003). S režisérem Milanem Cieslarem dokončuje snímek Krev zmizelého.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

V zajetí démonů 3 se inspiruje skutečným případem vymítání ďábla

V zajetí démonů 3 se inspiruje skutečným případem vymítání ďábla

23. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

První trailer na V zajetí démonů 3 je tady a vrací se v něm všichni staří známí.
Mortal Kombat možná dostane hned několik pokračování

Mortal Kombat možná dostane hned několik pokračování

22. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Studio Warner Bros má s Mortal Kombatem velké plány a pokud se něco nepokazí, u prvního dílu jen tak neskončí.
Vin Diesel versus roboti: akční hrdina se pustí do zfilmování jedné hračky

Vin Diesel versus roboti: akční hrdina se pustí do zfilmování jedné hračky

20. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Vin Diesel si zahraje a rovnou bude i produkovat hranou verzi stolní hry Rock 'Em Sock 'Em Robots.
Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

19. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Koronavirus posunul plány všech velkých filmových studií, Marvel nevyjímaje. Velký odklad se týká i Shang-Chi, který dorazí v září a teď se představuje prvním teaserem.