Kdo je kdo ve filmu Holky to chtěj taky 2 - HOLKY

7. 10. 2004 - 17:58 | Téma | red

Kdo je kdo ve filmu Holky to  chtěj taky 2  - HOLKY zdroj: tisková zpráva

Diana Amftová (Inken) Diana Amftová se narodila roku 1975 v Güterslohu a žije v Mnichově. Po absolvování herecké školy sbírala první zkušenosti před kamerou s tehdejšími vysokoškoláky

Diana Amftová (Inken)

Diana Amftová se narodila roku 1975 v Güterslohu a žije v Mnichově. Po absolvování herecké školy sbírala první zkušenosti před kamerou s tehdejšími vysokoškoláky. V roce 1999 se dočkala své první hlavní role v televizním zpracování románu Stefana Schneidera Nevinné potvory (Unschuldige Biester). Následovaly další role v úspěšných televizních filmech Eine Liebe auf Mallorca (1999) včetně dvou pokračování, Vyšetřovatel (Der Ermittler, 2001) a další. Do němčiny namluvila roli Margaly ve filmu Myšák Stuart Little 2 (Stuart Little 2, 2002). V roce 2001 si však Diana Amftová získala srdce všech teenagerů svou hlavní roli Inken ve filmu Holky to chtěj taky (Mädchen, Mädchen) v režii Dennise Gansela. Svůj talent potvrdila o rok později rolí Maji ve filmu Kluci to taky chtěj (Knallharte Jungs), za níž obdržela německou cenu Comedy Preis 2002 v kategorii Nejlepší filmová komedie. Jejím třetím celovečerním filmem byl v roce 2003 Ganz und gar, ke kterému napsala scénář opět Maggie Perenová.

Jasmin Geratová (Lucy)

Jasmin Geratová se narodila roku 1978 v Berlíně, kde také chodila do školy. V červenci 1995 začala u TM3 jako volontérka v pořadu pro mládež Heart Attack. Brzy se projevil její talent moderátorky a Gerat začala moderovat pořad střídavě s dalšími kolegy. V letech 1996 a 1997 moderovala ještě Bravo-TV pro mládež a paralelně také Chart Breakers.

Rok strávila na cestě kolem světa, roku 1998 se vrátila na obrazovku ve vysílání MTV Alarm, kde působila jako moderátorka společně s Christianem Ulmenem. Roku 1998 se konečně odvážila vyzkoušet svůj talent a schopnost pobavit na velkém plátně a debutovala vedle Christine Kaufmann a Kathariny Thalbach ve filmové komedii Caipiranha. Vedle různých televizních rolí si v roce 2000 zahrála v akčním thrilleru I Love You Baby, a to hlavní roli vedle Marka Kellera a Maximiliana Schella. Poté natočila další televizní filmy, kromě jiného dvoudílný Das Herz des Priesters Marka Serafiniho a thriller Falešná láska (Falsche Liebe – Die Internetfalle, 2000). Na podzim minulého roku hrála tanečnici a horolezkyni v šestém díle úspěšného seriálu Die Küstenwache.

Vedle televizních a filmových rolí bylo možné obdivovat Jasmin Geratovou roku 1999 v düsseldorfském Schauspielhausu v divadelní hře Der Krüppel von Inishmaan (režie Sönke Wortmann). Kromě toho hrála roku 2001 v inscenaci RP Kahla Wunderkinder na scéně Schauspielhausu v Hannoveru.


Karoline Herfurthová (Lena)

Karoline Herfurthová se narodila roku 1984 v Berlíně a tam také navštěvovala Svobodnou waldorfskou školu. Na školním dvoře ji oslovila a objevila jedna z pracovnic castingové agentury Nessie Nesslauer.

Herfurthová má výrazně sportovní povahu, zabývá se akrobacií a baletem. Roku 1995 natočila pro ZDF film Rodiky Döhnert Ferien jenseits des Mondes. V létě 2000 nadchla v roli Anny v dramatu Crazy Hans-Christiana Schmida, záhy nato se postavila před kameru vedle Matthiase Schweighöfera v televizní produkci Küss mich, Frosch. Rok poté odehrála Karoline Herfurthová jako Lena v Holky to chtěj taky (Mädchen, Mädchen) svou první hlavní roli v celovečerním filmu. Společně s Annou Marií Mühe vedla v roce 2002 herecký soubor v dramatu Marie von Heland Grosse Mädchen weinen nicht. V létě roku 2002 stála Herfurthová před kamerou ve filmu Dominique de Rivaz Mein Name ist Bach vedle Vadima Glowna a Jürgena Vogela.

A kdo jsou KLUCI?

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Jednu ze záporných postav si v novém Shazam zahraje Lucy Liu

Jednu ze záporných postav si v novém Shazam zahraje Lucy Liu

13. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Do připravovaného pokračování komiksárny Shazam! se přidává Lucy Liu.
Indiana Jones 5 přidává Phoebe Waller-Bridge

Indiana Jones 5 přidává Phoebe Waller-Bridge

12. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Po celé řadě odkladů a komplikací se nový Indiana Jones začne natáčet v červenci, tentokrát už snad doopravdy.
Amy Adams trpí v novém thrilleru Žena v okně na agorafobii

Amy Adams trpí v novém thrilleru Žena v okně na agorafobii

9. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Nový thriller Netflixu Žena v okně s Amy Adams v hlavní roli se blíží a novým trailerem připomíná brzké vydání.
Kdo mi jde po krku postaví Angelinu Jolie proti zabijákům a lesnímu požáru

Kdo mi jde po krku postaví Angelinu Jolie proti zabijákům a lesnímu požáru

8. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Warner Bros představují první trailer na nadcházející thriller Kdo mi jde po krku s Angelinou Jolie v hlavní roli.