Kdo je kdo v Sin City - povídka Zákazník má vždycky pravdu

23. 6. 2005 - 8:14 | Téma | red

Kdo je kdo v Sin City - povídka Zákazník má vždycky pravdu zdroj: tisková zpráva

Zákazník má vždycky pravdu Začala další noc v Říčním Městě, kterýmu ale nikdo neřekne jinak než Sin City - město hříchu

Zákazník má vždycky pravdu

Začala další noc v Říčním Městě, kterýmu ale nikdo neřekne jinak než Sin City - město hříchu. Noc páchnoucí po lacinym chlastu, co proteče hrdlama místních pobudů. Noc zasvěcená místním děvkám, který to za pár babek dovedou pořádně rozbalit. Noc zbarvená krví místních kořenů, který nebyli dost vopatrný, anebo jen udělali největší chybu svejch bídnejch životů. I tohle prohnilý město má ale svý legendy. Lidi, který byli moc čestný na to, aby se nechali koupit, anebo moc drsný na to, aby se nechali zastrašit. Tohle sou příběhy a vosudy některejch z nich...

Josh Hartnett Tak tenhle mlčenlivej chlápek, to je teda eso. To vám povim. Zabiják, samozřejmě, nájemnej. Chladnokrevnej, přesnej a spolehlivej. Nikdo neví, jak se menuje, ale těch pár lidí, co ho zná, by mu nerado znovu zkřížilo cestu. Málokdo totiž ze společnýho setkání vodejde op svejch. Říká se, že jednou sledoval svou voběť pár dní, až se do ní zamiloval. A že to prej byla moc pěkná ženská. Přišel k ní, prej že jí vezme daleko, do míst, kde už se nebude dál trápit. Pak jí vyznal lásku a políbil jí. Jo, hned potom jí zastřelil. Šek si vybral hned příští ráno. Byl vod ní.

Josh Hartnett své pohledné tváře využívá především pro úlohy romantických milovníků (komedie 40 dní a 40 nocí, válečné melodrama Pearl Harbor), vídáme ho ale také v temnějších polohách. Intriky spřádal v teenagerské variaci na Othella "O" (2002), po své ztracené dívce pátral v thrilleru Miluj mne! Prosím... (2004). Režisér Robert Rodriguez ho již dříve obsadil do jedné z hlavních úloh v parodickém hororu Fakulta (1998).

Marley Sheltonová Jo, právě vo tadytý krásný dámičce sem před chvílí mluvil. Ani vo ní se toho moc neví. Snad jen to, že před něčim utíkala. A asi to bylo velký. No, každopádně najala toho pravýho, kdo jí bez větších cavyků skutečnej vodchod zařídil…

Marley Sheltonová herecky debutovala již v roce 1991 dramatem Lawrence Kasdana Grand Canyon. Dodnes však patří spíše k představitelkám úloh vedlejších. Vidět jsme ji mohli například v dramatu Nixon (1995) či v komedii Pleasantville: Městečko zázraků (1998). Z jejích větších rolí známe horor Valentine (2001) nebo komedii Holky z lepší společnosti (2001).

Kdo je kdo v Sin City - povídka Drsný sbohem

Kdo je kdo v Sin City - povídka Velká tučná zabijačka

Kdo je kdo v Sin City - povídka Ten žlutej parchant

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Amy Adams trpí v novém thrilleru Žena v okně na agorafobii

Amy Adams trpí v novém thrilleru Žena v okně na agorafobii

9. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Nový thriller Netflixu Žena v okně s Amy Adams v hlavní roli se blíží a novým trailerem připomíná brzké vydání.
Kdo mi jde po krku postaví Angelinu Jolie proti zabijákům a lesnímu požáru

Kdo mi jde po krku postaví Angelinu Jolie proti zabijákům a lesnímu požáru

8. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Warner Bros představují první trailer na nadcházející thriller Kdo mi jde po krku s Angelinou Jolie v hlavní roli.
Potvrzeno: Sylvester Stallone už v Creed III nebude

Potvrzeno: Sylvester Stallone už v Creed III nebude

7. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Boxerské drama Creed bylo výborné a Stallonovi přihrálo nominaci na Oscara. Jenže teď se svou nejslavnější rolí asi definitivně končí.
Space Jam: Nový začátek posouvá věci do digitálního světa

Space Jam: Nový začátek posouvá věci do digitálního světa

6. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Warner Bros toho budou mít letos docela dost, ale vedle všech těch Matrixů a Dun by neměl zapadnout ani nový Space Jam.