Kardinála Richelieua si v nových Třech mušketýrech zahraje herec Christoph Waltz

13. 5. 2010 - 21:47 | Téma | red

Kardinála Richelieua si v nových Třech mušketýrech zahraje herec Christoph Waltz zdroj: tisková zpráva

Rakouský herec Christoph Waltz, který letos dostal Oscara za roli krutého nacisty Hanse Landy v Tarantinových Hanebných panchartech, si zahraje v novém zfilmování Tří mušketýrů. Podle rakouských médií se představí jako intrikánský kardinál Richelieu.

Snímek podle románu Alexandra Dumase natočí režisér Paul W.S. Anderson. Na svém kontě má snímky Mortal Kombat, Resident Evil či Rallye smrti. S prací na šermířské klasice chce začít v září. Na plátno ji přenese ve formátu 3D. Premiéra má být v příštím roce.

V rolích tří mušketýrů se objeví Ray Stevenson, Luke Evans a Matthew MacFadyen. Kostým nezkušeného d'Artagnana by mohl obléknout osmnáctiletý Logan Lerman. Rocheforta ztvární dánský herec Mads Mikkelsen, který si před čtyřmi lety zahrál hlavního padoucha v bondovce Casino Royale. V roli Mylady publikum uvidí Millu Jovovichovou, s níž režisér spolupracoval už několikrát. Produkce prý jedná i s Orlandem Bloomem.

Třiapadesátiletý Waltz má od Hanebných panchartů nabitý diář. Natáčel s francouzským režisérem Michelem Gondrym a hollywoodskou hvězdou Cameron Diazovou komiksový příběh Zelený sršeň. Zahrál si v něm zloducha. Ve filmovém zpracování románu Voda pro slony mu připadla role brutálního krotitele zvěře. Jeho manželku ztvárnila Reese Witherspoonová. Rakouský herec se objeví také v hlavní úloze ve snímku Paani režiséra Shekhara Kapura. Na veřejnost pronikla navíc zpráva, že by se měl v americké produkci ujmout režie komedie v německém znění s názvem Auf und Davon.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.
Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.