K Tomu Cruisovi se v další Mission: Impossible přidá i hvězda seriálu Ted Lasso

14. 3. 2023 - 7:42 | Novinky | Adam Homola

K Tomu Cruisovi se v další Mission: Impossible přidá i hvězda seriálu Ted Lasso zdroj: Foto: Christopher McQuarrie Instagram

K hereckému obsazení připravovaného akčního thrilleru Mission: Impossible – Dead Reckoning se nově připojila i Hannah Waddingham.

Režisér filmu Christopher McQuarrie tuto novinku oznámil na svém účtu na Instagramu, kde sdílel fotografii Waddingham v kšiltovce.

Hannah Waddingham je všestranná herečka, která se prosadila v hudebním divadle i v televizi. V současné době hraje roli Rebeccy Welton v populárním komediálním seriálu Ted Lasso, který jí vynesl nadšené recenze a několik nominací na ceny.

Waddinghamová začínala svou kariéru na divadelních prknech, kde účinkovala v různých muzikálech, například Čaroděj ze země Oz, Spamalot, Into the Woods a Kiss Me Kate. Za roli Jezerní paní v muzikálu Spamalot získala cenu Laurence Oliviera za nejlepší herečku ve vedlejší roli. Nominace získala také za role Čarodějnice v muzikálu Into the Woods a Desirée Armfeldtové v Malé noční hudbě.

Waddingham debutovala v televizi v roce 2005, kdy se objevila v jedné z epizod seriálu Footballers' Wives. Poté hrála menší role v seriálech jako Moje rodina, Benidorm a Partners in Crime. Většího uznání se jí dostalo, když byla obsazena do role Septy Unelly, fanatické jeptišky, která trápila Cersei Lannister v seriálu Hra o trůny. Měla také epizodní role v seriálech Krypton a Sexuální výchova.

Průlomová role pro Waddingham přišla v roce 2020, kdy se připojila k obsazení komediálního seriálu Ted Lasso o trenérovi amerického fotbalu, který se přestěhuje do Anglie, aby vedl fotbalový tým, jenž se potýká s problémy. Waddingham hraje Rebeccu Welton, majitelku týmu, která najme Teda Lassa (Jason Sudeikis) s úmyslem tým zruinovat. Brzy s ním však naváže přátelství a naučí se přijímat jeho optimistický přístup.

Jakou roli bude mít Waddingham v Mission: Impossible zatím není známa. Sedmý a osmý díl série se natáčely najednou na různých místech po celém světě i uprostřed pandemie COVID-19. Ve filmech se vracejí herci jako Tom Cruise, Simon Pegg, Ving Rhames a Rebecca Ferguson, ale i nováčci jako Hayley Atwell a Pom Klementieff.

zdroj: Paramount Pictures

Zdroje: Christopher McQuarrie Instagram

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Recenze: Našlapaná akční jízda John Wick: Kapitola 4

Recenze: Našlapaná akční jízda John Wick: Kapitola 4

24. 3. 2023 | Recenze | Matěj Svoboda

Keanu Reeves bojuje proti zabijácké elitě a posouvá hranice akčního žánru.
Nový Star Wars film přebírá tvůrce seriálu Peaky Blinders

Nový Star Wars film přebírá tvůrce seriálu Peaky Blinders

24. 3. 2023 | Novinky | Adam Homola

Jen co odešel známý scénárista Damon Lindelof, ujal se projektu další známý a úspěšný pisálek, Steven Knight. Jsou tak Star Wars konečně v dobrých rukách?
Jak přílišná sebedůvěra Dwayna Johnsona zmařila jeho plánované ovládnutí DC

Jak přílišná sebedůvěra Dwayna Johnsona zmařila jeho plánované ovládnutí DC

24. 3. 2023 | Novinky | Adam Homola

Dwayne „The Rock“ Johnson chtěl ve svém sólovém filmu z roku 2022 oslnit superhrdinský vesmír DC jako Black Adam, mocný antihrdina a antagonista.
Poslední ukázka k divokému Drákulovi Nicolase Cage je tady

Poslední ukázka k divokému Drákulovi Nicolase Cage je tady

24. 3. 2023 | Trailery | Adam Homola

Finální trailer k filmu Renfield nám zatím nejjasněji ukazuje, jak Nicolas Cage podmanivě ztvárnil nechvalně proslulého Drákulu.