Jurský svět představuje zatím nejnebezpečnějšího dinosaura

21. 12. 2021 - 11:25 | Dokina.cz | Adam Homola

Jurský svět představuje zatím nejnebezpečnějšího dinosaura zdroj: Universal Pictures

Jurský park a následně i Jurský svět byl vždycky plný více či méně nebezpečných dinosaurů, přičemž jedni z těch nejnebezpečnějších byli vždycky velociraptoři.

To už teď ale přestává platit, neboť v chystaném třetím díle s názvem Jurský svět: Nadvláda, převezme štafetu atrociraptor.

Magazín Empire získal první exkluzivní fotku nového dinosaura, jak nahání hlavního hrdinu na schodech a podobnost s velociraptorem tam, zdá se, nějaká přeci jen je.

Atrociraptor je ale mnohem nebezpečnější a režisér Colin Trevorrow v rozhovoru právě pro Empire vysvětlil velice jednoduše proč. Zatímco veliciraptor je spíše tichý lovec snažící se zůstat v utajení až do poslední chvíle, atrociraptor je podle režiséra mnohem více přímý, drsnější a jaksi neomalenější. Jednoduše po vás půjde hlava nehlava a nebude se příliš trápit s nějakým lovem ve smečce.

Atrociraptora zatím představuje sice jen jedna fotka, ale na první plnohodnotný trailer jistě nebudeme dlouho čekat. Jurský park: Nadvláda dorazí totiž už v červnu příštího roku.

Film bude táhnout dopředu opět Chris Pratt, ale vedle něj tam uvidíme i jména jako Bryce Dallas Howard, Sam Neill, Laura Dern, Jeff Goldblum, Daniella Pineda, Isabella Sermon, Justice Smith, BD Wong a další.

jurassic-body zdroj: Foto: Universal

Zdroj: Empire

Zdroje: Empire Online

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Populární Trol Netflixu se dočká pokračování

Populární Trol Netflixu se dočká pokračování

22. 9. 2023 | Novinky | Adam Homola

Netflix dal zelenou pokračování loňské senzace Trol, která je v současnosti rekordmanem v počtu zhlédnutí neanglického filmu na této platformě - za prvních 91 dní nasbírala 103 milionů zhlédnutí.
Percy Jackson si dá na Disney+ reparát už v prosinci

Percy Jackson si dá na Disney+ reparát už v prosinci

22. 9. 2023 | Trailery | Adam Homola

Rick Riordan se pokusí nabídnout věrnější adaptaci svých knih o Percym Jacksonovi v připravovaném seriálu Percy Jackson a Olympané, který vyjde 20. prosince.
Nicolas Cage chystá další divný nezávislý film, podívejte se na trailer

Nicolas Cage chystá další divný nezávislý film, podívejte se na trailer

21. 9. 2023 | Trailery | Adam Homola

Nicolas Cage se pustil do nezávislé kinematografie a v připravovaném komediálním dramatu společnosti A24 Dream Scenario si zkusí zase něco nového.
Loki dorazí dřív, Tom Hiddleston vás ještě mezitím zve za kulisy

Loki dorazí dřív, Tom Hiddleston vás ještě mezitím zve za kulisy

21. 9. 2023 | Trailery | Adam Homola

Disney+ a Marvel posunuly datum premiéry očekávané druhé série seriálu Loki na čtvrtek 5. října, což je posun oproti původně plánovanému začátku 6. října.