Jurský svět představuje zatím nejnebezpečnějšího dinosaura

21. 12. 2021 - 11:25 | Dokina.cz | Adam Homola

Jurský svět představuje zatím nejnebezpečnějšího dinosaura zdroj: Universal Pictures

Jurský park a následně i Jurský svět byl vždycky plný více či méně nebezpečných dinosaurů, přičemž jedni z těch nejnebezpečnějších byli vždycky velociraptoři.

To už teď ale přestává platit, neboť v chystaném třetím díle s názvem Jurský svět: Nadvláda, převezme štafetu atrociraptor.

Magazín Empire získal první exkluzivní fotku nového dinosaura, jak nahání hlavního hrdinu na schodech a podobnost s velociraptorem tam, zdá se, nějaká přeci jen je.

Atrociraptor je ale mnohem nebezpečnější a režisér Colin Trevorrow v rozhovoru právě pro Empire vysvětlil velice jednoduše proč. Zatímco veliciraptor je spíše tichý lovec snažící se zůstat v utajení až do poslední chvíle, atrociraptor je podle režiséra mnohem více přímý, drsnější a jaksi neomalenější. Jednoduše po vás půjde hlava nehlava a nebude se příliš trápit s nějakým lovem ve smečce.

Atrociraptora zatím představuje sice jen jedna fotka, ale na první plnohodnotný trailer jistě nebudeme dlouho čekat. Jurský park: Nadvláda dorazí totiž už v červnu příštího roku.

Film bude táhnout dopředu opět Chris Pratt, ale vedle něj tam uvidíme i jména jako Bryce Dallas Howard, Sam Neill, Laura Dern, Jeff Goldblum, Daniella Pineda, Isabella Sermon, Justice Smith, BD Wong a další.

jurassic-body zdroj: Foto: Universal

Zdroj: Empire

Zdroje: Empire Online

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

John Cena bude v novém filmu chránit novinářku a diktátora

John Cena bude v novém filmu chránit novinářku a diktátora

20. 1. 2022 | Novinky | Adam Homola

John Cena je jedna z akčních hvězd současnosti, byť pořád není herecky zas tak známý jako třeba jeho bývalý wrestlerský a současný herecký kolega Dwayne Johnson.
První fotka odhaluje vzhled nové filmové Batgirl

První fotka odhaluje vzhled nové filmové Batgirl

19. 1. 2022 | Dokina.cz | Adam Homola

Herečka Leslie Grace konečně oficiálně odhalila, jak bude vypadat její verze superhrdinky Batgirl, aneb Barbary Gordon.
Romantický večer s Filmovou filharmonií

Romantický večer s Filmovou filharmonií

18. 1. 2022 | Komerční sdělení / PR | Inzerce

Filmová filharmonie rozezní celé Rudolfinum romantickými melodiemi z filmů napříč žánry přímo na den sv. Valentýna, tedy 14. 2. 2022. K oslavě tohoto magického zamilovaného dne si připravila skutečně pestrý program: zaposlouchat se budeme moci do hudby z filmů Kráska a zvíře, La La Land, Láska nebeská.
Oscar Isaac se představuje jako Moon Knight, nový superhrdina Marvelu

Oscar Isaac se představuje jako Moon Knight, nový superhrdina Marvelu

18. 1. 2022 | Novinky | Adam Homola

První trailer na první letošní seriál Marvelu je tady.