Josh Duhamel, známý z filmu Transformers, byl vykázán z letadla

- Téma autor: red

Americký herec Josh Duhamel, známý z akčního sci-fi snímku Transformers, musel minulý týden krátce před startem z letiště v New Yorku opustit letadlo, protože odmítal vypnout svůj mobil. O události informovala agentura DPA.

Duhamelův mluvčí pro americký časopis People uvedl, že je to herci líto. Podle informací údajně odesílal textovou zprávu v době, kdy už letadlo stálo na startovací dráze čímž oddloval odlet.

Podle serveru Tmz.com byl Duhamel opakovaně vyzván, aby vypnul svůj telefon Blackberry. Když se zpěčoval, vrátilo se letadlo zpět k terminálu a herec musel stroj opustit.

Josh Duhamel, Kristen Bell, Rande v Římě

Duhamela mohli filmoví diváci vidět naposledy po boku Kristen Bell v komedii Rande v Římě (When in Rome). Herec je od roku 2009 ženatý s americkou zpěvačkou Stacy Ferguson, známou jako Fergie z kapely Black Eyed Peas.

Zdroje: ČTK

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.