Jennifer Hudsonová by prý kvůli filmové roli zase přibrala

21. 1. 2012 - 17:45 | Téma | red

Jennifer Hudsonová by prý kvůli filmové roli zase přibrala zdroj: tisková zpráva

Americká zpěvačka a herečka Jennifer Hudsonová sice zhubla více než 36 kilogramů, ale říká, že nebude mít problém kvůli Hollywoodu zase nějaká kila nabrat. Musela by ale dostat filmovou roli, o kterou bude stát.

"Když natáčím film, musí to být něco, co prožívám vnitřně, musí to být pro mě něco jako vášeň," řekla Hudsonová, když podepisovala v Atlantě knihu o tom, jak se jí podařilo zhubnout. "Nechci si dělat jen tak naději. Když se tedy do něčeho pustím, musí to stát za to a nezáleží na tom, jaká to bude postava."

Hudsonová vydala minulý týden knihu, v níž se svěřuje s tím, jak během své kariéry bojovala s váhou, než výrazně zhubla.

Držitelka Grammy i Oscara v knize také hovoří o tom, jak v roce 2009 odmítla hlavní roli ve filmu Precious. Tu potom dostala Gabourey Sidibeová a byla za ni nominována na Oscara. Ve snímku hrála obézní šestnáctiletou dívku, která žije krutým životem. psychicky ji týrá a ponižuje její matka a navíc čeká již druhé dítě se svým otcem.

"V té době jsem to prostě nemohla vzít, ale teď bych kila znovu nabrala. Nemám s tím vůbec problém."

Hudsonová je mluvčí zájmové organizace Weight Watchers (Strážci váh) a chce zůstat fyzicky fit spolu se svým snoubencem Davidem Otungem. Chtějí prý být příkladem pro svého dvouletého syna.

Jennifer Hudson ve filmu Dreamgirls zdroj: tisková zpráva

"Až v dospělosti jsme si uvědomili, jak důležité je zdraví. Chceme si být jisti, že jsme dobrým příkladem pro našeho syna."

Hudsonová se proslavila v roce 2005 jako jedna z finalistek soutěže American Idol. O rok později ztvárnila roli Effie Whiteové ve filmové adaptaci muzikálu Dreamgirls, za niž dostala Oscara, Zlatý glóbus i britskou cenu BAFTA.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.
Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.