Jennifer Hudsonová by prý kvůli filmové roli zase přibrala

21. 1. 2012 17:45 - Téma | Autor: red

Jennifer Hudsonová by prý kvůli filmové roli zase přibrala

Americká zpěvačka a herečka Jennifer Hudsonová sice zhubla více než 36 kilogramů, ale říká, že nebude mít problém kvůli Hollywoodu zase nějaká kila nabrat. Musela by ale dostat filmovou roli, o kterou bude stát.

"Když natáčím film, musí to být něco, co prožívám vnitřně, musí to být pro mě něco jako vášeň," řekla Hudsonová, když podepisovala v Atlantě knihu o tom, jak se jí podařilo zhubnout. "Nechci si dělat jen tak naději. Když se tedy do něčeho pustím, musí to stát za to a nezáleží na tom, jaká to bude postava."

Hudsonová vydala minulý týden knihu, v níž se svěřuje s tím, jak během své kariéry bojovala s váhou, než výrazně zhubla.

Držitelka Grammy i Oscara v knize také hovoří o tom, jak v roce 2009 odmítla hlavní roli ve filmu Precious. Tu potom dostala Gabourey Sidibeová a byla za ni nominována na Oscara. Ve snímku hrála obézní šestnáctiletou dívku, která žije krutým životem. psychicky ji týrá a ponižuje její matka a navíc čeká již druhé dítě se svým otcem.

"V té době jsem to prostě nemohla vzít, ale teď bych kila znovu nabrala. Nemám s tím vůbec problém."

Hudsonová je mluvčí zájmové organizace Weight Watchers (Strážci váh) a chce zůstat fyzicky fit spolu se svým snoubencem Davidem Otungem. Chtějí prý být příkladem pro svého dvouletého syna.

Jennifer Hudson ve filmu Dreamgirls

"Až v dospělosti jsme si uvědomili, jak důležité je zdraví. Chceme si být jisti, že jsme dobrým příkladem pro našeho syna."

Hudsonová se proslavila v roce 2005 jako jedna z finalistek soutěže American Idol. O rok později ztvárnila roli Effie Whiteové ve filmové adaptaci muzikálu Dreamgirls, za niž dostala Oscara, Zlatý glóbus i britskou cenu BAFTA.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Pokračování, na která se vyplatilo počkat

Pokračování, na která se vyplatilo počkat

6. 12. 2019 | Téma | Matěj Svoboda

Obvykle platí, že když vznikne hit, s pokračováním se dlouho neváhá. Není to však pravidlem.
Recenze: Jumanji: Další level – dobrodružství nekončí

Recenze: Jumanji: Další level – dobrodružství nekončí

5. 12. 2019 | Recenze | Matěj Svoboda

Současnému Hollywoodu vládnou comicsy, toho si už nejspíš stihl všimnout i ten nejméně pozorný návštěvník kin. Stejně výhodná je ale v poslední době i sázka na nostalgii.
Podívejte se na první trailer na poslední bondovku s Danielem Craigem

Podívejte se na první trailer na poslední bondovku s Danielem Craigem

4. 12. 2019 | Trailery | Adam Homola

Takhle má vypadat pořádný první trailer. Žádné naznačování, ale spousta záběrů, nástřel příběhu, pohled na nové postavy a samozřejmě na hlavního borce, který se stylově loučí.
Mena Massoud nemůže ani po miliardovém Aladinovi sehnat žádnou novou roli

Mena Massoud nemůže ani po miliardovém Aladinovi sehnat žádnou novou roli

4. 12. 2019 | Novinky | Adam Homola

Mena Massoud toho za sebou ještě moc nemá. Pár seriálů, několik kraťasů a jeden masivní blockbuster. Přesto je bez práce.