Jennifer Hudsonová by prý kvůli filmové roli zase přibrala

21. 1. 2012 17:45 - Téma | Autor: red

Jennifer Hudsonová by prý kvůli filmové roli zase přibrala zdroj: Archiv

Americká zpěvačka a herečka Jennifer Hudsonová sice zhubla více než 36 kilogramů, ale říká, že nebude mít problém kvůli Hollywoodu zase nějaká kila nabrat. Musela by ale dostat filmovou roli, o kterou bude stát.

"Když natáčím film, musí to být něco, co prožívám vnitřně, musí to být pro mě něco jako vášeň," řekla Hudsonová, když podepisovala v Atlantě knihu o tom, jak se jí podařilo zhubnout. "Nechci si dělat jen tak naději. Když se tedy do něčeho pustím, musí to stát za to a nezáleží na tom, jaká to bude postava."

Hudsonová vydala minulý týden knihu, v níž se svěřuje s tím, jak během své kariéry bojovala s váhou, než výrazně zhubla.

Držitelka Grammy i Oscara v knize také hovoří o tom, jak v roce 2009 odmítla hlavní roli ve filmu Precious. Tu potom dostala Gabourey Sidibeová a byla za ni nominována na Oscara. Ve snímku hrála obézní šestnáctiletou dívku, která žije krutým životem. psychicky ji týrá a ponižuje její matka a navíc čeká již druhé dítě se svým otcem.

"V té době jsem to prostě nemohla vzít, ale teď bych kila znovu nabrala. Nemám s tím vůbec problém."

Hudsonová je mluvčí zájmové organizace Weight Watchers (Strážci váh) a chce zůstat fyzicky fit spolu se svým snoubencem Davidem Otungem. Chtějí prý být příkladem pro svého dvouletého syna.

Jennifer Hudson ve filmu Dreamgirls zdroj: Archiv

"Až v dospělosti jsme si uvědomili, jak důležité je zdraví. Chceme si být jisti, že jsme dobrým příkladem pro našeho syna."

Hudsonová se proslavila v roce 2005 jako jedna z finalistek soutěže American Idol. O rok později ztvárnila roli Effie Whiteové ve filmové adaptaci muzikálu Dreamgirls, za niž dostala Oscara, Zlatý glóbus i britskou cenu BAFTA.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Režisérka Wonder Woman odmítla natáčet Ligu spravedlnosti

Režisérka Wonder Woman odmítla natáčet Ligu spravedlnosti

2. 6. 2020 | Novinky | Adam Homola

Patty Jenkins, režisérka Wonder Woman a nadcházející Wonder Woman 1984 prozradila, proč odmítla natáčet Ligu spravedlnosti.
Killers of the Flower Moon nakonec ulovil Apple

Killers of the Flower Moon nakonec ulovil Apple

1. 6. 2020 | Novinky | Adam Homola

Jeden z nejostřeji sledovaných hollywoodských projektů si právě našel nový domov. Novinku od Martina Scorseseho uvidíme sice i v kinech, ale doma bude na Apple.
Ježek Sonic dostane pokračování

Ježek Sonic dostane pokračování

1. 6. 2020 | Novinky | Adam Homola

Kdo by to byl řekl, že se zrovna z Ježka Sonica stane jeden z nejúspěšnějších videoherních filmů vůbec.
Ve filmu podle Borderlands si opravdu zahraje Cate Blanchett

Ve filmu podle Borderlands si opravdu zahraje Cate Blanchett

29. 5. 2020 | Novinky | Adam Homola

Tak a je to oficiální, Cate Blanchett si ve filmu podle počítačové hry Borderlands opravdu zahraje.