Jaycee Chan, syn Jackieho Chana upřednostňuje hudbu před filmy

16. 6. 2010 - 19:00 | Téma | red

Jaycee Chan, syn Jackieho Chana upřednostňuje hudbu před filmy zdroj: tisková zpráva

Syn hongkongského hrdiny akčních filmů Jackieho Chana překonal počáteční pochyby o tom, má-li se zapojit jako jeho otec do show byznysu. Nyní má jasno, dává přednost hudbě před filmy, píše agentura AP.

Sedmadvacetiletý Jaycee Chan šest let poté, co účinkoval ve filmu a vydal debutové album, řekl, že se začíná zbavovat břemene, kterým je jméno jeho slavné rodiny, a hledá si svoje místečko v čínském zábavním průmyslu.

"Zpočátku jsem měl pochyby, ale už je nemám, protože jsem zjistil, že mám poměrně málo stoupenců a stále méně a méně lidí, kteří mě nenávidí," řekl Chan s potutelným úsměvem. "Jsem šťastný, že dělám to, co dělám nyní."

V pondělí při vydání své nové romance Break Up Club se zpěvák rozhovořil více o své hudební kariéře. Chan mladší nedávno vydal svoje třetí album s názvem Messy, které podle něho nabídne alternativu sentimentálním baladám, jež vládnou čínskému popu. "Myslím, že hudba je více než jen láska. Může to být láska k rodině, může to být přátelství," řekl Chan. Hudbu prý má radši než podnikání svého otce, hrdiny akčních filmů.

"Moje hudební kariéra je důležitější než moje filmová kariéra, protože hudba jsem já, jen hudba. Vytvářím je (písně), zpívám je, píšu je, režíruji si většinu svých hudebních videí," řekl Chan.

Ve filmech se cítí jako pěšák. "Lidé mi řeknou, udělej to, udělám to, dostanu peníze a jsem spokojený. Když se film povede, jsem ještě spokojenější. Ale hudba, to jsem já. Když to není dobré, je to moje vina," uvedl Chan junior, který si pro své nové album napsal 16 z 18 písní.

Chana podporují jeho rodiče (matka je tchajwanská herečka Lin Feng-ťiao), radí mu ale kariéru si řídí sám. "Chtějí, aby moje profesní dráha byla lepší, a tak mi říkají: 'měl bys dělat to a to'. Ale kvalitu práce si kontroluji sám. Chci si svoje věci řídit podle svého," dodal.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

23. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Tak tohle je paráda. Cruisovi je skoro šedesát, ale to, co předvádí v nové Mission Impossible, se jen tak nevidí.
Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

23. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Jason Momoa se nefláká a skáče z jednoho projektu do druhého. Vedle nového Aquamana totiž chystá i novou rodinnou akční komedii.
She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.