Janet Jacksonová v novém filmu projevila neobyčejnou dávku emocí

2. 4. 2010 - 18:48 | Téma | red

Janet Jacksonová v novém filmu projevila neobyčejnou dávku emocí zdroj: tisková zpráva

Americká zpěvačka a herečka Janet Jacksonová prý v nejnovějším filmu režiséra Tylera Perryho Why Did I Get Married Too? projevila neobyčejnou dávku emocí. Ztvárnila v něm psycholožku, která si neví rady se svým vlastním manželstvím. Jacksonová podle agentury AP přiznala, že se podobně emocionálně projevuje i ve skutečném životě.

"Někdy se tak chovám. ... ne ovšem v takové míře, třeba něco rozbiju. Byla to skutečná terapie, ve filmu jsem se mohla naplno odreagovat," pochvalovala si třiačtyřicetiletá Jacksonová.

"Byl to dobrý výkon. Připadalo mi, že jsi to už musela zažít ve skutečném životě. Rozsah emocí, který dokázala zahrát každý den, byl strhující. A to vše film zachytil," doplnil herečku Perry.
    Pro Jacksonovou snímek hodně znamená, protože se s jeho natáčením začalo v ten samý červnový týden minulého roku, kdy zemřel po srdeční zástavě její bratr a popový král Michael Jackson. Film se začne v amerických kinech promítat dnes, datum české premiéry ani distribuční název ještě nejsou známy.

Jacksonová hraje psycholožku Patricii, která před nedávnem vydala knihu rad pro partnerské soužití, ale sama není schopna poradit si s problémy ve vlastním vztahu. Roli má v tomto filmu i Perry, který si zahrál Terryho. Film volně navazuje na snímek Perryho Proč jsem se jen ženil? (2007).

Filmové postavy mohou lidem poradit s jejich partnerskými problémy, které mají v reálném životě, jejich představitelé však žádné rady pro manželství dávat nechtějí. "Nikdy jsem se neoženil," konstatoval Perry. Pak ukázal na Jacksonovou: "Dvakrát rozvedená. Opravdu se nás chcete ptát?" "Ano, to není dobrý nápad," souhlasila Jacksonová.

Perry si není jistý, zda vytvoří ještě třetí pokračování této filmové řady, ale zavtipkoval, že ho diváci s Jacksonovou uvidí znovu. "Chystáme se na společné účinkování v pořadu Dancing With the Stars," zasmál se. Vzápětí ale možnou účast v televizní taneční soutěži celebrit vyloučil. "Vymýšlím si, vymýšlím. Ne, opravdu si vymýšlím," dodal.

Jacksonová se poprvé objevila před kamerou v sedmi letech. Natočila seriály Dobré časy, Nová rodina nebo Sláva. Ztvárnila například i hlavní ženskou roli v komedii Zamilovaný profesor 2. V polovině osmdesátých let patřila k nejúspěšnějším zpěvačkám na světě.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

V zajetí démonů 3 se inspiruje skutečným případem vymítání ďábla

V zajetí démonů 3 se inspiruje skutečným případem vymítání ďábla

23. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

První trailer na V zajetí démonů 3 je tady a vrací se v něm všichni staří známí.
Mortal Kombat možná dostane hned několik pokračování

Mortal Kombat možná dostane hned několik pokračování

22. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Studio Warner Bros má s Mortal Kombatem velké plány a pokud se něco nepokazí, u prvního dílu jen tak neskončí.
Vin Diesel versus roboti: akční hrdina se pustí do zfilmování jedné hračky

Vin Diesel versus roboti: akční hrdina se pustí do zfilmování jedné hračky

20. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Vin Diesel si zahraje a rovnou bude i produkovat hranou verzi stolní hry Rock 'Em Sock 'Em Robots.
Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

19. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Koronavirus posunul plány všech velkých filmových studií, Marvel nevyjímaje. Velký odklad se týká i Shang-Chi, který dorazí v září a teď se představuje prvním teaserem.