Jak se natáčely svatby s Nesvatbovými

14. 9. 2005 - 12:57 | Téma | red

Jak se natáčely svatby s Nesvatbovými zdroj: tisková zpráva

Natáčení Nesvatbových začalo 22. března 2004 ve Wilshire Ebell v Los Angeles. Nálada na place byla velmi sváteční, protože tvůrci se rozhodli na jeden zátah natočit úvodní montáž z pěti svateb a následných oslav – židovské, italské, čínské, irské a hinduistické – během prvního týdne natáčení. “Tato sekvence je na začátku filmu a trvá jen několik málo minut, chtěl jsem však, aby film začal energicky, přesně podle toho, jak se střídá temperament jednotlivých svateb,” vysvětluje Dobkin. “Chtěl jsem, aby i ve štábu byla stejně freneticko-partyzánská atmosféra jako na opravdové svatbě. Seběhlo se to tak rychle a chaoticky, že je štěstí, že v žádném záběru není vidět jiná kamera.” A co si o úvodní sekvenci myslí Vince Vaughn a Owen Wilson?

“Když film začíná, John a Jeremy už nejsou žádní zelenáči, mají za sebou na 300 svateb a hodně si užili,” říká Vaughn. “Nejde jim jen o seznamování s děvčaty, jejichž přítomnost si samozřejmě užívají ale o celkovou atmosféru, jídlo, pití, hudbu, tanec a vůbec to, že ve vzduchu je cítit lásku. Každou hostinu si užívají a cítí, že tahle je ta nejlepší možná, kam by měl přijít každý.”

K tomu Wilson dodává: “Jsme multikulturní, chodíme na různé etnické svatby. Je nám jedno, zda jde o svatbu italskou, židovskou, hinduistickou či čínskou, prostě přijdeme, užijeme si a trošku to tam rozpumpujeme. Kdybych já osobně na takovou oslavu přišel, asi bych se schoval někam do kouta ale John a Jeremy se hrnou tak říkajíc do středu a do světla reflektorů, což je opravdu přesný opak toho, co bych dělal já. Dělají se nepostradatelnými, prostě nechápou, jak je možné, že nepozvali i je, když už toho mají tolik za sebou. Tak prostě přijdou sami a bez pozvání.”

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

16. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Liam Neeson se akčních thrillerů nevzdává, ostatně proč taky. Je to žánr, ve kterém se na stará kolena našel.
Vesmír, magnety a vzkříšení Hana, taková je nová ukázka na Rychle a zběsile 9

Vesmír, magnety a vzkříšení Hana, taková je nová ukázka na Rychle a zběsile 9

15. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Další díl Rychle a zběsile měl být sice dávno za námi, ale z loňské premiéry kvůli covidu sešlo a filmu se tak dočkáme letos.
Armáda mrtvých: Bautistovi stojí v cestě ke 200 milionům dolarů horda zombíků

Armáda mrtvých: Bautistovi stojí v cestě ke 200 milionům dolarů horda zombíků

14. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Las Vegas je plné peněz i zombíků a Dave Bautista se s tím pokusí něco udělat.
Jednu ze záporných postav si v novém Shazam zahraje Lucy Liu

Jednu ze záporných postav si v novém Shazam zahraje Lucy Liu

13. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Do připravovaného pokračování komiksárny Shazam! se přidává Lucy Liu.