Irská hvězda Colin Farrel se ještě image drsňáka nevzdává

4. 5. 2010 - 18:00 | Téma | red

Irská hvězda Colin Farrel se ještě image drsňáka nevzdává zdroj: tisková zpráva

Známý Irský herec Colin Farrell odmítl zprávy o tom, že ztrácí image drsňáka. "Žijete si svůj život a lidé se snaží někam zařadit, jak ho žijete, a to je do určité míry práce médií," řekl Farrell, jehož nejnovější film Ondine v červnu vstoupí do severoamerických kin.

Časopis Entertainment Weekly v dubnu uvedl, že Farrell začíná novou životní kapitolu, a citoval herce, jak říká: "Zjistil jsem, že jsem ztratil přehled o tom, proč jsem šel nejdříve na herectví...Musel jsem se vrátit a vzpomenout si."

Třiatřicetiletý rodák z Dublinu byl v článku zobrazen jako člověk, který se léčí ze závislosti na lécích proti bolesti a jako otec dvou dětí se snaží zmírnit svou image divocha.

Agentuře Reuters však Farrell na konci dubna řekl, že osobní změnu nemá v úmyslu. "O tom, co se chystám udělat, mluví jiní," prohlásil. "Snažím se s tím moc nezabývat."

Herec, který běžně figuruje na seznamech nejvíce sexy mužů na světě, měl při rozhovoru černé dlouhé vlasy, kozí bradku a byl na kost hubený. I když ze své image viní média, v minulosti jim nabídl šťavnatý materiál, podotýká Reuters. Nahrávka sexu přes internet s modelkou z pánského časopisu Playboy a následné soudní spory se v titulcích objevovaly léta. Před soudem stanul kvůli údajnému sexuálnímu obtěžování a jako neúnavný svůdník učinil návrh britské herečce Eileen Atkinsové v době, kdy byla představitelka shakespearovských rolí o 42 let starší než Farrell.

Drama Ondine irského režiséra Neila Jordana vypráví příběh o rybáři, který v sítích objeví ženu, o níž si myslí, že je vodní víla. Českou premiéru bude mít v srpnu. Roli víly ztvárnila polská herečka Alicja Bachledová, v současnosti také Farrellova životní partnerka, která mu v říjnu porodila syna Henryho Tadeusze. Šestiletého syna už Farrell má s bývalou přítelkyní, modelkou Kim Bordenavovou.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Vin Diesel versus roboti: akční hrdina se pustí do zfilmování jedné hračky

Vin Diesel versus roboti: akční hrdina se pustí do zfilmování jedné hračky

20. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Vin Diesel si zahraje a rovnou bude i produkovat hranou verzi stolní hry Rock 'Em Sock 'Em Robots.
Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

19. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Koronavirus posunul plány všech velkých filmových studií, Marvel nevyjímaje. Velký odklad se týká i Shang-Chi, který dorazí v září a teď se představuje prvním teaserem.
Madds Mikkelsen si zahraje v Indiana Jones 5

Madds Mikkelsen si zahraje v Indiana Jones 5

19. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Casting nového Indyho pokračuje a po oblíbené a nesmírně talentované Phoebe Waller-Bridge se k filmu přidává další skvělé jméno.
Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

16. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Liam Neeson se akčních thrillerů nevzdává, ostatně proč taky. Je to žánr, ve kterém se na stará kolena našel.