Irská hvězda Colin Farrel se ještě image drsňáka nevzdává

4. 5. 2010 - 18:00 | Téma | red

Irská hvězda Colin Farrel se ještě image drsňáka nevzdává zdroj: tisková zpráva

Známý Irský herec Colin Farrell odmítl zprávy o tom, že ztrácí image drsňáka. "Žijete si svůj život a lidé se snaží někam zařadit, jak ho žijete, a to je do určité míry práce médií," řekl Farrell, jehož nejnovější film Ondine v červnu vstoupí do severoamerických kin.

Časopis Entertainment Weekly v dubnu uvedl, že Farrell začíná novou životní kapitolu, a citoval herce, jak říká: "Zjistil jsem, že jsem ztratil přehled o tom, proč jsem šel nejdříve na herectví...Musel jsem se vrátit a vzpomenout si."

Třiatřicetiletý rodák z Dublinu byl v článku zobrazen jako člověk, který se léčí ze závislosti na lécích proti bolesti a jako otec dvou dětí se snaží zmírnit svou image divocha.

Agentuře Reuters však Farrell na konci dubna řekl, že osobní změnu nemá v úmyslu. "O tom, co se chystám udělat, mluví jiní," prohlásil. "Snažím se s tím moc nezabývat."

Herec, který běžně figuruje na seznamech nejvíce sexy mužů na světě, měl při rozhovoru černé dlouhé vlasy, kozí bradku a byl na kost hubený. I když ze své image viní média, v minulosti jim nabídl šťavnatý materiál, podotýká Reuters. Nahrávka sexu přes internet s modelkou z pánského časopisu Playboy a následné soudní spory se v titulcích objevovaly léta. Před soudem stanul kvůli údajnému sexuálnímu obtěžování a jako neúnavný svůdník učinil návrh britské herečce Eileen Atkinsové v době, kdy byla představitelka shakespearovských rolí o 42 let starší než Farrell.

Drama Ondine irského režiséra Neila Jordana vypráví příběh o rybáři, který v sítích objeví ženu, o níž si myslí, že je vodní víla. Českou premiéru bude mít v srpnu. Roli víly ztvárnila polská herečka Alicja Bachledová, v současnosti také Farrellova životní partnerka, která mu v říjnu porodila syna Henryho Tadeusze. Šestiletého syna už Farrell má s bývalou přítelkyní, modelkou Kim Bordenavovou.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Prequel Šíleného Maxe se odkládá, Furiosy se dočkáme až v roce 2024

Prequel Šíleného Maxe se odkládá, Furiosy se dočkáme až v roce 2024

16. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Mad Max: Zběsilá cesta patří k tomu nejlepšímu, co na poli akčních filmů vzniklo, a to nejen za posledních deset let.
Padla poslední klapka disneyovského Predátora

Padla poslední klapka disneyovského Predátora

15. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Ani jsme se nenadáli a další Predátor je hotový, respektive míří z placu do postprodukce.
Bondovka Není čas zemřít představuje nové agentky

Bondovka Není čas zemřít představuje nové agentky

14. 9. 2021 | Trailery | Adam Homola

James Bond na to nebude v novém filmu sám, to už víme nějakou dobu. A teď se můžete na nové agentky podívat hezky zblízka.
Tom Cruise si může oddechnout. Konečně dotočil další Mission Impossible

Tom Cruise si může oddechnout. Konečně dotočil další Mission Impossible

13. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Sedmá Mission Impossible je hotová, ale osmička Cruise ještě pořád čeká.