Irská hvězda Colin Farrel se ještě image drsňáka nevzdává

4. 5. 2010 - 18:00 | Téma | red

Irská hvězda Colin Farrel se ještě image drsňáka nevzdává zdroj: tisková zpráva

Známý Irský herec Colin Farrell odmítl zprávy o tom, že ztrácí image drsňáka. "Žijete si svůj život a lidé se snaží někam zařadit, jak ho žijete, a to je do určité míry práce médií," řekl Farrell, jehož nejnovější film Ondine v červnu vstoupí do severoamerických kin.

Časopis Entertainment Weekly v dubnu uvedl, že Farrell začíná novou životní kapitolu, a citoval herce, jak říká: "Zjistil jsem, že jsem ztratil přehled o tom, proč jsem šel nejdříve na herectví...Musel jsem se vrátit a vzpomenout si."

Třiatřicetiletý rodák z Dublinu byl v článku zobrazen jako člověk, který se léčí ze závislosti na lécích proti bolesti a jako otec dvou dětí se snaží zmírnit svou image divocha.

Agentuře Reuters však Farrell na konci dubna řekl, že osobní změnu nemá v úmyslu. "O tom, co se chystám udělat, mluví jiní," prohlásil. "Snažím se s tím moc nezabývat."

Herec, který běžně figuruje na seznamech nejvíce sexy mužů na světě, měl při rozhovoru černé dlouhé vlasy, kozí bradku a byl na kost hubený. I když ze své image viní média, v minulosti jim nabídl šťavnatý materiál, podotýká Reuters. Nahrávka sexu přes internet s modelkou z pánského časopisu Playboy a následné soudní spory se v titulcích objevovaly léta. Před soudem stanul kvůli údajnému sexuálnímu obtěžování a jako neúnavný svůdník učinil návrh britské herečce Eileen Atkinsové v době, kdy byla představitelka shakespearovských rolí o 42 let starší než Farrell.

Drama Ondine irského režiséra Neila Jordana vypráví příběh o rybáři, který v sítích objeví ženu, o níž si myslí, že je vodní víla. Českou premiéru bude mít v srpnu. Roli víly ztvárnila polská herečka Alicja Bachledová, v současnosti také Farrellova životní partnerka, která mu v říjnu porodila syna Henryho Tadeusze. Šestiletého syna už Farrell má s bývalou přítelkyní, modelkou Kim Bordenavovou.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

23. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Tak tohle je paráda. Cruisovi je skoro šedesát, ale to, co předvádí v nové Mission Impossible, se jen tak nevidí.
Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

23. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Jason Momoa se nefláká a skáče z jednoho projektu do druhého. Vedle nového Aquamana totiž chystá i novou rodinnou akční komedii.
She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.