Iron Sky 2 bude mít vše, co má mít dobrý film - Hitlera, dinosaury a Sarah Palinovou

10. 11. 2014 21:00 - Téma | Autor: Vojtěch Karlík

Iron Sky 2 bude mít vše, co má mít dobrý film - Hitlera, dinosaury a Sarah Palinovou

Pokračování kultovního a hodně bizarního sci-fi bude! Stačí se podívat na zbrusu nový trailer, který odkrývá první reálné záběry na novinku, aby našinec pochopil, že jestli někdo jedničce vyčítal, že je přitažená za vlasy, měl se jít veřejně omluvit. Druhý díl dostal podtitul The Coming Race a do kin dorazí v roce 2016. 

Režie se ujal Timo Vuorensola, který stál i za vznikem jedničky. Jestli byl první díl zábavným béčkovým bizárem, pak dvojka dle traileru evidentně míří do hlubin céčkové filmařiny. Jak jinak si lze vysvětlit, že prostor v novém díle dostal nejen oživlý Adolf Hitler, ale i hajlující dinosauři a ženská, co vypadá jako guvernérka Sarah Palinová.

 Dvacet let po třetí světové válce musí lidstvo čelit další hrozbě. Bezpečnost Země totiž ohrožuje Adolf Hitler se svojí vycvičenou armádou dinosaurů. Část lidstva dnes živoří na Měsíci, který se stejně rozpadá a rozhodně neskýtá žádnou velkou budoucnost. Jedinou šancí je poslat malý tým do nitra Země a nějakým způsobem aktivovat svatý grál. Jenže v nitru naší planety žije podivná rasa humanoidů a brutální armáda dinosaurů.

Druhý díl Iron Sky bude ještě větší béčko, než jsme doufali. vypadá to opravdu na báječnou podívanou, která nabídne opravdu neuvěřitelný mix vtipů, akce a vizuálních efektů. Rozhodně se těšíme.

Zdroje: Vlastní , YouTube

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Znáte ty nejlepší parodie Star Wars?

Znáte ty nejlepší parodie Star Wars?

13. 12. 2019 | Téma | Matěj Svoboda

Harry Potter? Avengers? Bondovky? Ani náhodou, největší filmový fenomén všech dob jsou Star Wars.
Akira nedorazí za dva roky

Akira nedorazí za dva roky

12. 12. 2019 | Novinky | Adam Homola

Studio Warner Bros. nás moc nepotěšilo a zároveň mám udělalo radost. Nejdřív ale ta horší zpráva, která je už částečně obsažená v titulku. Akira jen tak nebude.
Guillermo del Toro se nás v dubnu pokusí vyděsit hororem Antlers

Guillermo del Toro se nás v dubnu pokusí vyděsit hororem Antlers

11. 12. 2019 | Trailery | Adam Homola

Guillermo del Toro se vrací, byť tentokrát z pozice producenta. O režii slibně vypadajícího hororu Antlers se postaral Scott Cooper a vypadá to, že si ho del Toro hezky pohlídal.
Finální ukázka na novou bayovinu 6 Underground je tady

Finální ukázka na novou bayovinu 6 Underground je tady

10. 12. 2019 | Trailery | Adam Homola

Netflix má hodně zajímavý konec roku. Na jedné straně bojuje s cenově levnou a obsahově bohatou nabídkou konkurenčního Disney+ (u nás snad příští rok), zatímco na druhé straně tahá z rukávu jednu pecku za druhou.