Indiana Jones 5 skutečně natočí Mangold, scénář je zase na začátku

26. 5. 2020 15:00 - Novinky | Autor: Adam Homola

Indiana Jones 5 skutečně natočí Mangold, scénář je zase na začátku zdroj: Paramount Pictures

Producent Frank Marhsall stál na pozadí obrovské řady legendárních filmů, a to včetně série Indiana Jones. Aktuálně se chystá pětka a Marshall prozradil hned několik zajímavých novinek.

V první řadě třeba potvrdil režiséra. Nedávno totiž internetem proběhla neoficiální zpráva, že Steven Spielberg jde z kola ven a že by měl na režisérskou židli usednout James Mangold. Oficiálně to nikdo nepotrvdil, ale teď tu máme Marshalla, který jen tak mimochodem Mangolda skutečně potvrzuje. Takže teď to máme černé na bílém – Indiana Jones 5 natočí James Mangold, nikoliv Steven Spielberg.

Mangold je podle Marshalla „skvělý filmař, který tuhle sérii miluje,“ jak víme díky Collideru. A taky se prý zná s Harrisonem Fordem, tudíž to do sebe všechno tak nějak zapadlo ve správnou chvíli.

Spielberg navíc od pátého Indyho ruce pryč nedává. Film bude pořád produkovat, a tak je dost dobře možné, že do toho bude Mangoldovi kecat. Ne snad že by to režisér Logana, Le Man 66 nebo třeba 3:10 Vlak do Yumy potřeboval, ale mít za zády Spielberga asi neuškodí.

Menší problém je se scénářem, který se podle Marshalla začíná psát znova. Už zase. Pátý Indy si zažil už několik odkladů, tak nezbývá než doufat, že aktuální plán premiéry na rok 2022 se stihne. Fordovi bude za chvíli osmdesát a pokud má s tím bičem předvést alespoň něco, měli by si tvůrci pospíšit.

zdroj: Archiv

Zdroje: Collider

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Jason Momoa si střihne sněhuláka

Jason Momoa si střihne sněhuláka

2. 7. 2020 | Novinky | Adam Homola

Studio Warner Bros se dohodlo se Stampede Ventures na tom, že zrovna teď je ten pravý čas, kdy by měl vzniknout nový film o sněhulákovi.
Hororový Amulet láká na děsivou příšeru v podkroví

Hororový Amulet láká na děsivou příšeru v podkroví

1. 7. 2020 | Trailery | Adam Homola

Nový hororový film Amulet má na svědomí debutující scénáristka a režisérka Romola Rarai.
U kormidla dalších Pirátů z Karibiku by měla stát Margot Robbie

U kormidla dalších Pirátů z Karibiku by měla stát Margot Robbie

30. 6. 2020 | Novinky | Adam Homola

Že se chystají další Piráti z Karibiku víme už nějakou dobu. A nedávno jsme zaznamenali i spekulaci o tom, že otěže po Johnny Deppovi převezme Karen Gillan.
Gerard Butler nezachraňuje v Greenland svět, ale svoji rodinu

Gerard Butler nezachraňuje v Greenland svět, ale svoji rodinu

29. 6. 2020 | Trailery | Adam Homola

Gerard Butler míří do dalšího katastrofického filmu, tak doufejme, že to bude lepší než Geostorm.