Idris Elba a John Cena chystají akčňák jak z devadesátek

5. 10. 2020 - 15:00 | Novinky | Adam Homola

Idris Elba a John Cena chystají akčňák jak z devadesátek zdroj: Universal Studios

Amazon získal exkluzivní práva na připravovaný snímek Heads of State. Akční film, ve kterém se střetnou drsňáci John Cena a Idris Elba.

Ty oba uvidíme snad brzy v nové The Suicide Squad. A bylo to právě tam, kde si podle zdrojů Deadline oba herci hrozně sedli, zafungovala mezi nimi chemie, hned si toho všimli producenti a začali jim vymýšlet film šitý na míru. Oba herci prý teď byli se scénáristy a producenty na Zoom callu a nabízeli práva na film různým studiím. Štědře měl zaplatit a získat práva právě Amazon, jak alespoň tvrdí Deadline.

Heads of State tak uvidíme exkluzivně na Amazon Prime video.

zdroj: Universal Pictures

O čem přesně film bude zatím nevíme, nicméně zdroje Deadline tvrdí, že má jít údajně o devadesátkový akční thriller, který by si měl půjčovat různé prvky jak ze staré dobré Air Force One, tak z nového Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw. Právě v něm se objevil Idris Elba jako hlavní záporák a shodou okolností bude v příštím Rychle a zběsile hlavním záporákem John Cena.

Oba pánové si tak prošli „školou“ Rychle a zběsile, byť se každý objevil/objeví v jiném díle. Každopádně v Heads of State by neměli být až tak proti sobě. První drby mluví o tom, že budou hrát velice rozdílné postavy, které se vzhledem k okolnostem musí spojit a společně překonat překážky v situaci, kdy „jde o všechno“.

zdroj: Cinemart

Fungující chemii dvou borců na place, kteří si díky tomu nakonec vysloužili svůj vlastní film, jsme tu už jednou měli. A dokonce se to taky týkalo Rychle a zběsile. Řeč je samozřejmě o zmíněném Hobbs a Shaw, kde hráli hlavní role Dwayne Johnson a Jason Statham.

Ti se potkali pár let předtím na place předchozího Rychle a zběsile a natolik si sedli, že spin-off na sebe nenechal dlouho čekat.

Pokud to vše klapne, mělo by se Heads of State začít natáčet už v prvních měsících příštího roku. Kdy bude finální produkt k vidění nevíme, ale teoreticky by se mohl stihnout taky příští rok.

zdroj: DC Comics

Zdroje: Deadline

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Stříhala původní Star Wars, teď kritizuje nové: „Otřesné“

Stříhala původní Star Wars, teď kritizuje nové: „Otřesné“

23. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Nová trilogie Star Wars je všechno, jen je jednomyslně opěvovaná. A teď se do ní pustila i editorka původní trilogie.
Ewan McGregor si pochvaluje natáčení seriálu Obi-Wan Kenobi

Ewan McGregor si pochvaluje natáčení seriálu Obi-Wan Kenobi

22. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Ewan McGregor si šel pro svoji první cenu Emmy za hlavní roli v seriálu Halston a při té příležitosti zmínil i svůj aktuálně nejočekávanější projekt.
Režisér Hellboye pošle do Uličky přízraků Bradleyho Coopera a Cate Blanchett

Režisér Hellboye pošle do Uličky přízraků Bradleyho Coopera a Cate Blanchett

21. 9. 2021 | Trailery | Adam Homola

Oscarový režisér Guillermo del Toro se vrací a zase to bude o monstrech, jen o těch trochu jiných.
Tom Hanks se vrací k Applu, tentokrát s pejskem a robotem

Tom Hanks se vrací k Applu, tentokrát s pejskem a robotem

21. 9. 2021 | Trailery | Adam Homola

V novém sci-fi dramatu Finch půjde o odhodlání titulního Finche (Hanks), jednoho z posledních lidí na světě, najít nového páníčka pro svého psa Goodyear.