Idris Elba a John Cena chystají akčňák jak z devadesátek

5. 10. 2020 - 15:00 | Novinky | Adam Homola

Idris Elba a John Cena chystají akčňák jak z devadesátek zdroj: Universal Studios

Amazon získal exkluzivní práva na připravovaný snímek Heads of State. Akční film, ve kterém se střetnou drsňáci John Cena a Idris Elba.

Ty oba uvidíme snad brzy v nové The Suicide Squad. A bylo to právě tam, kde si podle zdrojů Deadline oba herci hrozně sedli, zafungovala mezi nimi chemie, hned si toho všimli producenti a začali jim vymýšlet film šitý na míru. Oba herci prý teď byli se scénáristy a producenty na Zoom callu a nabízeli práva na film různým studiím. Štědře měl zaplatit a získat práva právě Amazon, jak alespoň tvrdí Deadline.

Heads of State tak uvidíme exkluzivně na Amazon Prime video.

zdroj: Universal Pictures

O čem přesně film bude zatím nevíme, nicméně zdroje Deadline tvrdí, že má jít údajně o devadesátkový akční thriller, který by si měl půjčovat různé prvky jak ze staré dobré Air Force One, tak z nového Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw. Právě v něm se objevil Idris Elba jako hlavní záporák a shodou okolností bude v příštím Rychle a zběsile hlavním záporákem John Cena.

Oba pánové si tak prošli „školou“ Rychle a zběsile, byť se každý objevil/objeví v jiném díle. Každopádně v Heads of State by neměli být až tak proti sobě. První drby mluví o tom, že budou hrát velice rozdílné postavy, které se vzhledem k okolnostem musí spojit a společně překonat překážky v situaci, kdy „jde o všechno“.

zdroj: Cinemart

Fungující chemii dvou borců na place, kteří si díky tomu nakonec vysloužili svůj vlastní film, jsme tu už jednou měli. A dokonce se to taky týkalo Rychle a zběsile. Řeč je samozřejmě o zmíněném Hobbs a Shaw, kde hráli hlavní role Dwayne Johnson a Jason Statham.

Ti se potkali pár let předtím na place předchozího Rychle a zběsile a natolik si sedli, že spin-off na sebe nenechal dlouho čekat.

Pokud to vše klapne, mělo by se Heads of State začít natáčet už v prvních měsících příštího roku. Kdy bude finální produkt k vidění nevíme, ale teoreticky by se mohl stihnout taky příští rok.

zdroj: DC Comics

Zdroje: Deadline

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.
Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.