Hvězdy Mortal Kombatu hrají po 24 letech Mortal Kombat

23. 9. 2019 10:14 - Novinky | Autor: Adam Homola

Hvězdy Mortal Kombatu hrají po 24 letech Mortal Kombat Zdroj: Archiv

Nejlepší film podle hry? Těžko říct, ale pokud je vám zrovna v devadesátkách –náct, je to pravděpodobně Mortal Kombat. Tehdy béčková pecka, dnes už spíš trochu guilty pleasure, se do herní historie zapsala nesmazatelným písmem, zatímco do filmové branže žádnou velkou díru neudělala.

To platí i o přítomných herců, u nichž nejde říct, že by jim zrovna Mortal Kombat nakopnul kariéru tím správným směrem. Mortal Kombat šel do kin v roce 1995 a dva z jeho hlavních herců, Robin Shou (Liu Kang) a Linden Ashby (Johnny Cage) se teď po 24 letech sešli a společně si zahráli Mortal Kombat. Tedy původní herní verzi, v podstatě předlohu filmu.

Pokud znáte historky z natáčení Mortal Kombatu nazpaměť, nové video vám toho asi moc nedá. V opačném případě se připravte na několik zajímavých vzpomínek a výletů do zákulisí, kdy oba herci řeší například castingový proces, dotáčky, nebo třeba zranění během bitek.

Mortal Kombat je v současné době pořád stejně na očích jako tehdy, minimálně v herním světě. Před pár měsíci vyšel plnohodnotný Mortal Kombat 11, který se povedl a za nedlouho dostaneme dokonce i další film. Půjde o reboot pod producentskou taktovkou Jamese Wana (režisér Aquamana, Rychle a zběsile 7, V zajetí démonů...).

A jestli si chcete na Mortal Kombat zavzpomínat v češtině, dejte si tohle video.

Zdroje: The Hollywood Reporter

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

24. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Captain Marvel loni nikomu zrak nevytřel, díru do světa neudělal a stejně utržil víc jak miliardu dolarů jen z kin. První ženský film od Marvelu dostane již brzy pokračování a horší to snad nebude.
Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

23. 1. 2020 | Recenze | Matěj Svoboda

Režisér Taika Waititi si už stihl vydobýt ve filmovém světě zajímavé postavení. Originální a vizuálně hodně nápaditý režisér si nejdřív točil na Novém Zélandu svoje malé, trošku divné, ale hodně zábavné filmy, pak ovšem dostal nabídku na třetího Thora.
Recenze: Dolittle – Robert Downey Jr. a spousta zvířátek

Recenze: Dolittle – Robert Downey Jr. a spousta zvířátek

22. 1. 2020 | Recenze | Matěj Svoboda

Robert Downey Jr. to vloni zabalil jako Iron Man, a i když se šeptá, že jeho Tonyho Starka možná uvidíme v Black Widow, comicsové brnění už prakticky pověsil na hřebík.
Spravedlnost podle Spensera je dalším a jiným akčňákem od Berga a Wahlberga

Spravedlnost podle Spensera je dalším a jiným akčňákem od Berga a Wahlberga

21. 1. 2020 | Trailery | Adam Homola

Netflix ulovil další zajímavou tvůrčí dvojici a výsledek uvidíme už brzy. Peter Berg a Mark Wahlberg spolu rozhodně netočí poprvé, jenže zatímco jejich předchozí filmy byly spíše vážnější, Spravedlnost podle Spensera vypadá poněkud odlehčeně.