Hvězdný Depp se chytá za hlavu: Indián z něj nebude, Disney musí šetřit

- eXtra kiNo autor: Danica Klein

Koncern Disney zastavil chystaný projekt s Johnnym Deppem. Film Lone Ranger, který měl být adaptací televizního seriálu z 50. let, se nakonec natáčet nebude. Disney, který se v poslední době vydal na cestu drastického šetření, nejspíš zastavil práce kvůli finančním otázkám.

Placeholder

Placeholder,zdroj: Archiv

Původně měl western stát 250 milionů dolarů (přes čtyři miliardy korun). Kvůli financování se režisér filmu Gore Verbinski nepohodl se studiem.

Filmy o texaských rangerech jsou klasikou, která se objevuje v americké televizi i po 60 letech. V tomto snímku měl ochránce zákona na Divokém západě jako jediný přežít přepadení banditů a uzdravit se za pomoci indiána. Společně pak měli pronásledovat neznámé zločince. Johnny Depp měl ztvárnit indiána, v hlavní roli rangera se měl objevit americký herec Armie Hammer.

Disney zastavil projekt téměř po deseti letech příprav, a to i přesto, že Deppa bylo možné považovat za jistou investici. Oba dobrodružné filmy z Disneyho dílen, Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna i Alenka v říši divů vydělaly každý přes miliardu dolarů. 

Tagy: Hollywood komiks

Zdroje: ČTK

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.