Hollywoodští herci Daniel Craig a Rachel Weiszová se vzali

- Téma autor: red

Britští herci Daniel Craig a Rachel Weiszová, kteří v připravovaném filmu ztvárňují manželský pár, si své role vzali k srdci. Agentura, jež zastupuje Craiga, v sobotu oznámila, že se hollywoodská dvojice bez jakéhokoli halasu vydala k oltáři a řekla si "ano".

Další podrobnosti o sňatku neuvedla. V médiích se spekuluje o tom, že utajené svatby v New Yorku se zúčastnili pouze čtyři hosté - údajně dva přátelé a dvě děti novomanželů z předchozích vztahů.

Třiačtyřicetiletý Craig v posledních letech vešel do povědomí veřejnosti hlavně jako aktuální představitel agenta Jamese Bonda a jednačtyřicetiletá Weiszová získala Oscara za vedlejší roli ve snímku Nepohodlný. Je známo, že oba spolu už několik měsíců chodili. Poznali se prý, když nedávno točili ještě neuvedený film Dream House (Dům snů) a hráli v něm manžele.

Craig měl předtím dlouholetou přítelkyni Satsuki Mitchellovou a dceru z z předcházejícího vztahu. Životním partnerem Weiszové byl režisér Darren Aronofsky (Černá labuť), se kterým má syna a rozešla se s ním loni.

Zdroje: ČTK

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.